Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Agnė Ditkovskytė pirmą kartą pasirodė viešumoje po antro vaiko gimimo

Agnė Ditkovskytė
Instagram nuotr. / Agnė Ditkovskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rusijoje gyvenanti ir dirbanti lietuvių aktorė Agnė Ditkovskytė (28) pirmą kartą pasirodė viešumoje po antro vaiko gimimo balandžio viduryje. Iš namų Maskvoje ją išviliojo Sočyje vykstantis kino festivalis „Kinotauras“.

Ši kino šventė rengiama nuo 1991 m. Joje varžosi Rusijos kūrėjų statyti filmai, tačiau nuo 2011 m. į programą įtraukiami ir bet kurios kitos šalies kūrėjų juostos rusų kalba.

„Instagram“ nuotr./Agnė Ditkovskytė ir Jekaterina Vilkova
„Instagram“ nuotr./Agnė Ditkovskytė ir Jekaterina Vilkova

Agnė Ditkovskytė Sočyje nufotografuota režisieriaus Kirilo Pletniovo filmo „Degink“ premjeroje. Aktorė kaip visada atrodė puikiai net ir nepasirinkusi raudonajam kilimui būdingos suknelės. Stilingą apdarą ji papildė patogiais juodais aulinukais.

Apsilankymas „Kinotauro“ festivalyje – jau Agnės tradicija, kurios laikosi ir jos mama aktorė Tatjana Liutajeva. Kino festivalis Sočyje – puiki proga peržiūrėti kūrinius iki jų pasirodymo didžiuosiuose ekranuose.

Instagram nuotr./Agnė su mama Tatjana Liutajeva
Instagram nuotr./Agnė su mama Tatjana Liutajeva

Agnė Ditkovskytė visuomet vengė viešumo, o laukdamasi kūdikio užsisklendė visiškai. Iki šiol net nežinoma kūdikio lytis.

Teigiama, kad aktorei pavyko nuslėpti ne tik naują mylimąjį, bet ir nėštumą. Pastaraisiais metais garsios aktorės Tatjanos Liutajevos dukters gyvenime buvo daug pokyčių. 2015 m. Agnė po trejų bendro gyvenimo metų išsiskyrė su vyru, taip pat aktoriumi Aleksejumi Čadovu. Nors iš karto nepavyko, bet jiedu išlaikė gerus santykius, pora turi sūnų Fiodorą, kuriam birželio mėnesį sukanka treji metai.

Instagram nuotr./Agnė su sūnumi Fiodoru
Instagram nuotr./Agnė su sūnumi Fiodoru

Kas antrojo vaiko tėvas – neaišku. Rusijos žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad 2012 m. Agnė susipažino su verslininku iš Kijevo, kuris tuomet dar buvo vedęs. Jauna moteris santykių atsisakė ir susitelkė į savo šeimą, kurios išsaugoti nepavyko. Po skyrybų neva verslininkas vėl pasirodęs ir padėjęs garsioms aktorėms – mamai ir dukrai – apsigyventi brangiame Maskvos Rubliovkos rajone, nupirko ten namą.

Agnė Ditkovskytė gimė Vilniuje dviejų menininkų – Tatjanos Liutajevos ir Olego Ditkovskio šeimoje. Tėvams išsiskyrus, Agnė kartu su mama išvyko į Rusiją, pradėjo aktorės karjerą. Rusijoje Agnė prieš kelerius metus buvo išrinkta gražiausia moterimi.

Lietuva iš mamos ir dukters gyvenimo nedingo – juk čia gyvena Agnės ir jos brolio Dominyko tėvai. Be to, Dominyko močiutė yra garsi aktorė Eglė Gabrėnaitė, su kuria Tatjana Liutajeva išlaikė gerus santykius iki šiol.

Būtent Lietuva mamą ir dukrą suvedė draugėn kine. Tatjana Liutajeva ir Agnė Ditkovskytė nusifilmavo režisieriaus Donato Ulvydo juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“, kuri buvo pristatyta 2011 m.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt