Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Agnė Ditkovskytė: graži moteris ir rūpestinga motina, dar trejų neturintį sūnų mokanti kinų kalbos

Aktorė Agnė Ditkovskytė ne kartą įvairiuose rinkimuose skelbta gražiausia moterimi
Instagram nuotr. / Aktorė Agnė Ditkovskytė ne kartą įvairiuose rinkimuose skelbta gražiausia moterimi
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Augindama sūnų Fiodorą išmokau suprasti, kad tai asmenybė, aš privalau įsiklausyti į jo norus. Padeda išmintis...“, – „Instagram“ paskyroje rašė Rusijoje gyvenanti ir dirbanti lietuvių aktorė Agnė Ditkovskytė (28).

Rusijos žiniasklaida pranešė, kad aktorė susilaukė antro vaiko. Nėštumą nemėgstančiai apie asmeninį gyvenimą pasakoti Agnei neva pavyko nuslėpti, kaip ir naują mylimąjį.

Bet kokiu atveju vaikams su mama pasisekė, ne vien todėl, kad tai labai graži moteris. Rusijoje Agnė prieš kelerius metus buvo išrinkta gražiausia moterimi.

Instagram nuotr./Agnė su sūnumi Fiodoru
Instagram nuotr./Agnė su sūnumi FiodoruAgnė Ditkovskytė su aktoriumi, dabar jau buvusiu vyru Aleksejumi Čadovu, susilaukė sūnaus Fiodoro. Berniukui birželio mėnesį sukaks treji metai.

Fiodoras jau eina į darželį, kuriame mokosi net trijų kalbų – anglų, prancūzų ir kinų.

„Šį darželį įsteigė prancūzė, gyvenanti Rusijoje. Ji ir moko kalbos mano anūką, – pasakojo močiutė aktorė Tatjana Liutajeva. – Tikimės, kad vasarą jis jau kalbės prancūziškai, tuomet dar intensyviau bus mokomasi anglų kalbos. Namuose Fiodorą mokome lietuvių kalbos, tobulinam rusų – jis jau kalba sklandžiais sakiniais. Vaikų darželyje mažyliai kalbos mokomi žaismingai – grojant, žaidžiant šachmatais, piešiant. Anūkas kalbų mokosi tris kartus per savaitę, o du kartus per savaitę jis lanko plaukimo treniruotes. Mes – tėvai ir aš, močiutė – mėgaujamės mažylio pasiekimais!”

Instagram nuotr./Agnė su mama Tatjana Liutajeva ir broliu Dominyku
Instagram nuotr./Agnė su mama Tatjana Liutajeva ir broliu Dominyku

Agnė vaikų auklėjimo būdą greičiausiai perima iš mamos. Tatjana Liutajeva visuomet išlaikė itin glaudų ryšį su vaikais. Ji yra pasakojusi, kad savo dabar 17 m. sūnui Dominykui Ramanauskui stengėsi suteikti daugiau nei gali pasiūlyti įprasta mokykla. Pavyzdžiui, keletą kartų per savaitę berniuką į parodas vesdavosi dailininkas ir jiedu gilindavosi į meno kūrinių detales, istoriją. Tatjana Liutajeva vieno pedagogo buvo prašiusi, kad papildomai sūnų mokytų mitoligijos bei filosofijos.

Be to, Dominykas Ramanauskas žaidė CSKA jaunimo krepšinio rinktinėje.

Tatjana Liutajeva iki šiol kartu su savo vaikais kartu atostogauja.

Į Lietuvą ji atvyko gyventi būdama 21 metų. Nors paskui išvyko į Rusiją, Lietuva iš jos gyvenimo nedingo – juk čia vaikų tėvai, Dominyko močiutė garsi aktorė Eglė Gabrėnaitė.

Be to, būtent Lietuva mamą ir dukrą suvedė draugėn kine. Tatjana Liutajeva ir Agnė Ditkovskytė nusifilmavo režisieriaus Donato Ulvydo juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“, kuri buvo pristatyta 2011 m.

Aktorė nepamiršta interviu pasakyti, kad Lietuvą laiko savo antrąja tėvyne. „Juk čia gimė mano vaikai, ir aš – kaip asmenybė“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt