Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Akistata su nuodingu tarantulu neišgąsdino Jolantos Leonavičiūtės: „Dešimt metų apie tai svajojau“

Jolanta Leonavičiūtė su tarantulu
Asmeninio vaizdo įrašo stop kadrai / Jolanta Leonavičiūtė su tarantulu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ar išdrįstumėte į rankas paimti nuodingą tarantulų patelę? Kai kiekvienas staigus, neapgalvotas judesys gali išprovokuoti ją suleisti į jus savo dantis? Televizijos projektų dalyvei Jolantai Leonavičiūtei toks iššūkis visai nebaisus.

Viešėdama pas bičiulius Marijampolėje ji nusprendė išpildyti ilgai brandintą svajonę. Jolantos draugai augina penkerių metų Didžiųjų paukštėdų veislės tarantulų patelę, ją ji ir pabandė paimti į rankas.

„Dešimt metų svajojau palaikyti tarantulą rankose. Pasikroviau adrenalino porai valandų“, – Žmonės.lt sakė J.Leonavičiūtė.

Išlaikyti nuodingą voragyvį pavyko vos kelias minutes. Patelė netruko įpykti, todėl J.Leonavičiūtė pabūgo, kad jai gali įkąsti. „Kai taip pasivaikščiojo voriokas, supyko ir įlindo į savo urvą. Iškrapštyti pavojinga buvo. Jos du dantys – centimetro ilgio. Jei įkąstų – nenumirčiau, bet būtų didelis patinimas“, – sakė ji.

Mergina pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matosi, kaip ryžtasi akis į akį susitikti su tarantulu. „Jausmas – nerealus. Tikiuosi, pavyks tarantulą paimti į rankas dar kartą“, – sakė ji.

 

Big spider. Tarantulas. Pauksteda. Kai kosmaras virsta realybe Posted by Jolanta Leonavičiūtė on Thursday, 28 May 2015

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt