Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Akistatą su mirtimi patyrusi „Mes – vieno kraujo“ dalyvė: „Daugumai reikėtų tokio spyrio“

Božena Sokolinska
Asmeninio albumo nuotr. / Božena Sokolinska
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Muzikinio LNK antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dalyvė Božena Sokolinska – energijos ir geros nuotaikos užtaisas. Vis dėlto, vienišos mamos gyvenime buvo visko: „Vestuvės, jubiliejai, renginiai – gausybė koncertų, veiklos... Organizmo neklausiau, o vėliau jis atsiėmė savo.“

Dainininkė atvirauja, kad užklupusi sunki liga jai buvo lyg žadintuvas.

Asmeninio albumo nuotr. /Božena Sokolinska
Asmeninio albumo nuotr. /Božena Sokolinska

„Insultas buvo spyris, po kurio dar ilgai neatsigavau – kovojau su mirties baime, stengiausi iš visų jėgų, kad galėčiau pamatyti, kaip užauga mano dukra. Juk aš – jauna, energinga, prieš tai ligoninėje gulėjau tik gimdydama... Supratau, kad sveikata – be galo brangus turtas ir, kad jei noriu prigulti ir pailsėti, tą ir reikia daryti, o jei noriu išpildyti savo svajones, geresnio laiko už šiandien nėra“, – atskleidė moteris.

„Kad ir kaip ironiška, nuo šios patirties prasidėjo mano startas – surengiau solinį koncertą, į kurį susirinko pilna salė, Deivydas Zvonkus parašė man dainą „Bučiuok mane“, dalyvauju muzikiniame projekte... Išmokau dar labiau džiaugtis kiekviena diena ir mėgautis visomis gyvenimo suteikiamomis galimybėmis“, – optimizmo nestokojo moteris.

Asmeninio albumo nuotr. /Božena Sokolinska - šou "Mes vieno kraujo"
Asmeninio albumo nuotr. /Božena Sokolinska - šou "Mes vieno kraujo"

„Dabar esu laiminga, kiekvieną akimirką išgyvenu visu 100 procentų. Šiandien yra mano laikas ir geriausia diena, o iš praeities pasimokiau ir ją paleidau“, – teigė Božena Sokolinska.

Tikros gyvenimo istorijos ir nuoširdūs pasirodymai – muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ jau šiandien 19.30 val. per LNK!

Božena Sokolinska – Bučiuok mane

VIDEO: BOŻENA SOKOLIŃSKA Bučiuok mane
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Muzika Insultas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt