Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistroms aprimus prabilęs Aleksandras Pogrebnojus: „Aš skirtis nenoriu, bet daug kas priklauso ir nuo Monikos“

Aleksandras Pogrebnojus
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Aleksandras Pogrebnojus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus šeimoje įvykęs buitinis konfliktas sukėlė daugybę diskusijų. Tarp jo ir žmonos Monikos Račiūnaitės įvykęs susistumdymas porai baigėsi skaudžiai – dizaineris dėl įdrėskimų kaktoje buvo nuvežtas į ligoninę, vėliau po areštinėje praleistos nakties apklaustas policijoje. Tuo tarpu jo žmona, kuriai A.Pogrebnojus prisipažino konflikto metu sudavęs delnu per veidą, liejo ašaras ir emocijas malšino raminamaisiais vaistais.

 
Monika Račiūnaitė ir Aleksandras Pogrebnojus
Monika Račiūnaitė ir Aleksandras Pogrebnojus

Trečiadienį priešpiet portalui Žmonės.lt susisiekus su A.Pogrebnojumi jis nebuvo kalbus.

Paklaustas, kokie šiuo metu judviejų su žmona santykiai, vyras teigė, kad dar anksti kalbėti, kaip viskas susiklostys po minėto konflikto.

„Aš manau, kad visa šita situacija kažkaip išsispręs. Kol kas per anksti kažką prognozuoti. Aš skirtis nenoriu, bet jeigu nebus kitos išeities – galimas ir toks variantas. Daug kas priklauso ir nuo Monikos nuomonės“, – sakė A.Pogrebnojus.

Dizaineris teigė, kad visa ši situacija jam nemaloni ir, kad ir kaip ji bepasisuktų, jis turės kuopti pasekmes: „Ji pasielgė taip, kaip pasielgė, bet turbūt nelabai pagalvojo apie pasekmes. Ir pats nesijaučiu nei teisus, nei neteisus. Tiesiog visą šitą situaciją glaistyti reikės būtent man.“

A.Pogrebnojus patikino, kad nenori konfliktuoti ir tikisi konfliktą išspręsti taikiai. Jis prisipažino, kad kol kas su žmona rimtas pokalbis dar neįvyko – po konflikto akis į akį jiedu buvo susitikę tik trumpam.

Nesu nusiteikęs pyktis. Reikia apie viską kalbėti. Tikiuosi, kad viskas išsispręs geruoju.

„Nesu nusiteikęs pyktis. Reikia apie viską kalbėti. Tikiuosi, kad viskas išsispręs geruoju. Trumpai kalbėjomės, bet nieko konkretaus dar nenutarėm. Viskas gerai, plačiau apie tai kalbėti ir eskaluoti viešai visų smulkmenų nenorėčiau“, – mandagiai pokalbį baigė A.Pogrebnojus.

Portalui Žmonės.lt antradienį, praėjus kiek daugiau negu parai po incidento, M.Račiūnaitė teigė besitikinti susitaikyti su vyru.

„Labai skaudu, kad įvyko konfliktas, ir dar Mykolo akivaizdoje. Susistumdymą matė ir mano brolis – jeigu jo nebūtų buvę, tai garantuoju, kad būtų buvę dar baisiau. Bet aš labai tikiu, kad mums pavyks išsiaiškinti. Kaip žmogus jis yra labai protingas, turi daug teigiamų savybių. Tikiuosi, kad mudu priimsime tokį sprendimą, kad problemos mūsų šeimoje daugiau nesikartotų“, – antradienį Žmonės.lt sakė Monika Račiūnaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt