Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aiškėja naujos detalės Jennifer Aniston ir Justino Theroux skyrybų istorijoje

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš keletą dienų visą pasaulį nuliūdino žinia, kad aktoriai Jennifer Aniston ir Justinas Theroux po dvejų su puse santuokos ir dar kelerių draugystės metų nusprendė skirtis. Porai artimi šaltiniai teigė, kad Jennifer ir Justinas įsimylėjo vienas kitą taip smarkiai, kad nematė, jog jie pernelyg skirtingi: Justinas – socializuotis mėgstantis hipsteris, o Jennifer – norinti ramybės. Esą jie tiesiog nebuvo sutverti vienas kitam.

Tačiau aiškėja ir kitų detalių. Pavyzdžiui, kad buvusi pora, keletą mėnesių gyvenusi atskirai, susitiko simboliškai – per Valentino dieną. Ir nusprendė pranešti apie skyrybas pasauliui. Tik tą jie padarė kitą dieną, teigdami, kad „sprendimas buvo abipusis ir su meile padarytas praėjusių metų pabaigoje“.

Pora turėjo bendrus namus Los Andžele, ten jie ir susituokė.

Vida Press nuotr./Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas 2017 m.
Vida Press nuotr./Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas 2017 m.

Kaip „E! News“ sekmadienį teigė šaltinis, „jie jau keletą mėnesių gyveno atskirai. Justinas keletą pastarųjų savaičių leido Niujorke, kad apgalvotų apie savo gyvenimą. Jis grįžo į Los Andželą per Valentino dieną ir susitiko su Jen abiejų sutartoje vietoje. Justinas labai norėjo išplatinti pranešimą, kad jam netektų slėptis ar gyventi meluojant. Justinas nori toliau gyventi savo gyvenimą ir būti atviras.“

Justinui artimas šaltinis teigė, kad kitą dieną aktorius išvyko į savaitgalio išvyką.

O ankstesnis šaltinis teigė, kad Justinui labai nepatiko ir išskirtinis dėmesys jų porai ir Jennifer, ir nuolat juos persekiojantys paparaciai. Iš didelės meilės Justinas esą taikstėsi su tuo, tačiau nesijautė gerai. Jennifer savo ruožtu visomis išgalėmis stengėsi kuo mažiau viešai pasakoti apie savo santykius, kad išsaugotų privatumą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt