Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aidas Manikas nesulaukė Romos Mačiulytės 4 koncertuose: „Liūdna, jei ji talentą paskandins taurėje“

Roma Mačiulytė ir Aidas Manikas
Asmeninio albumo nuotr. / Roma Mačiulytė ir Aidas Manikas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienį pasklidusi žinia apie Kaune sumuštą dainininkę Romą Mačiulytę sukrėtė jos kolegą, atlikėją Aidą Maniką. Praėjusią savaitę jiedu drauge planavo ne vieną pasirodymą, tačiau Roma į koncertus neatvyko apie tai iš anksto nepranešusi.

Toks dainininkės Romos Mačiulytės poelgis nuvylė ir papiktino atlikėją Aidą Maniką.

„Esu nusiminęs dėl Romos nelaimės, per kurią ji atsidūrė ligoninėje. Tačiau buvau įpykęs – turėjome pasirodyti kartu keturiuose šventiniuose koncertuose. Artėjant jiems ėmiau skambinti Romai. Iš pradžių ji nekėlė ragelio, o poros dienų telefonas buvo išjungtas“, – Žmonės.lt pasakojo Aidas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žiauriai sumušta dainininkė Roma Mačiulytė atsidūrė ligoninėje

Nesulaukęs iš Romos žinių, jis kreipėsi į dainininkės bičiulę, tačiau ši apie pradingusią draugę irgi mažai ką buvo girdėjusi.

„Tuomet į galvą lindo įvairios mintys. Galvojau, gal ji viena namuose, gal kas nutiko. Labai išgyvenau, kad koncertai nepavyks – juk bilietai buvo perkami, žmonės laukė mūsų abiejų“, – sakė atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr./Roma Mačiulytė ir Aidas Manikas
Asmeninio albumo nuotr./Plakatas į Romos Mačiulytės ir Aido Maniko koncertą

Iš anksto apsidrausdamas jis pakvietė drauge koncertuoti Aušrinę Beigaitę, geriau žinomą „Tikrosios išdykėlės“ sceniniu vardu.

Į koncertus Roma neatvyko, o jiems jau praėjus Aidas sulaukė skambučio iš jos telefono, tačiau kalbėjo ne R.Mačiulytė, o nepažįstamas vyriškis. Romos draugu prisistatęs žmogus paaiškino, kad jai depresija ir ji negali kalbėti.

„Po poros dienų gavau Romos sms žinutę: „Blogai atrodau, drauguži. Nenoriu gėdos daryti nei sau, nei tau. Atleisk man nuodėmingajai. Myliu ir mylėsiu tave“, – žinutę, gautą iš Romos telefono, citavo Aidas.

Šiandien jis sako atleidęs Romai, tačiau šis atvejis jam buvo puiki pamoka, kad kitais ne visuomet galima pasitikėti.

„Esu dėkingas „Tikrajai išdykėlei“ už pagalbą – ji mane išgelbėjo šioje situacijoje. Roma pavedė ir mane, ir savo gerbėjus. Anksčiau yra tekę kartu su ja koncertuoti. Ji atvažiuodavo pasitempusi, geros nuotaikos. O dabar... tokia ironija. Juk kažkada Roma labai supyko ant mano mylimos draugės Vitalijos Katunskytės, kai ši palinkėjo Romai įveikti priklausomybę. Šiandien faktai kalba už save. Palinkėsiu Romai rimtai susimąstyti apie tai, ką gali prarasti“, – sakė Aidas.

Pasak dainininko, kiekvienam, turinčiam bėdų su alkoholiu, labai svarbu pripažinti savo priklausomybes. „Uždegsiu žvakelę už jos sveikatą. Juk Roma – puiki dainininkė. Būtų liūdna, jei savo daugiametį talentą ji paskandintų šampano taurėje“, – kalbėjo atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr./Aidas Manikas ir Roma Mačiulytė
Asmeninio albumo nuotr./Aidas Manikas ir Roma Mačiulytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Roma Mačiulytė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt