Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas pasuko skirtingais keliais: kalta neištikimybė?

Aleksejus Čadovas ir Agnija Ditkovskytė
Instagram nuotr. / Aleksejus Čadovas ir Agnija Ditkovskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktoriai Agnija Ditkovskytė (27) ir Aleksejus Čadovas (33) pasuko skirtingais keliais, praneša super.ru.

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad prieš kelias dienas A.Čadovas išsikraustė iš bendrų poros namų. Juose A.Ditkovskytė liko gyventi su motina Tatjana Liutajeva, o Aleksejus išsikraustė pas vyresnįjį brolį Andrejų Čadovą.

Kalbos, kad byra viena gražiausių šeimų, sklido jau kurį laiką, tačiau abu sutuoktiniai gandų nepatvirtino.

Vis dėlto, vienas po kito sekę ženklai tarsi paliudijo, kad judviejų santuoką išties ištiko krizė: sutuoktiniai iš socialinių tinklų ištrynė bendras nuotraukas, abu jau po keliskart užfiksuoti besilinksminantys vakarėliuose atskirai.

Asmeninio albumo nuotr./Agnė Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas
Asmeninio albumo nuotr./Agnė Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas

Neseniai A.Čadovas ilsėjosi Kryme su sūnumi, tačiau grįžo į Maskvą kaip tik prieš Agnijai svarbų įvykį – spektaklyje ji gavo pagrindinį, karalienės Anos vaidmenį, tačiau Aleksejus į premjerą neatvyko bei nedalyvavo vakarėlyje, vykusiame po jos.

Negana to, po premjeros A.Ditkovskytė socialiniuose tinkluose dėkojo tokią svarbią dieną ją palaikiusiems žmonėms, tarp kurių – ir vienerių metų sūnui Fiodorui bei motinai Tatjanai Liutajevai. Apie vyrą A.Ditkovskytė neužsiminė nė žodžiu.

Kalta neištikimybė?

Įdomu tai, kad minėtoje spektaklio premjeroje Agniją su gėlėmis sveikino neseniai tame pačiame Rusijos šokių projekte, kaip ir Agnija, dalyvavęs, tačiau su kita partnere šokęs Denisas Tagincevas (26). Po spektaklio jiedu kartu išvyko taksi automobiliu.

Paparacams tuomet pavyko padaryti kelias judviejų nuotraukas, kurios netruko papulti į viešumą. Aleksejaus Čadovo brolis Andrejus Rusijos žiniasklaidai beveik tiesiai šviesiai pasakė, kad dėl brolio ir Agnijos skyrybų kalta neištikimybė.

„Jūs pažiūrėkite internete į Agnijos ir to šokėjo nuotraukas – ten viskas aišku. Štai jums ir skyrybų priežastis“, – rėžė jis.

Būtent su Denisu prieš kurį laiką A.Ditkovskytė linksminosi bičiulės vestuvėse – po to ir ėmė sklisti kalbos, kad Aleksejaus ir Agnijos santuoką ištiko krizė.

Denisas Tagincevas su partnere Ksenija Alferova:

VIDEO: Ксения Алферова /Денис Тагинцев 10 выпуск Танцы со звездами 18.04.2015 Фристаил

Tuoktis neskubėjo

Žmonės.lt primena, kad lietuvių kilmės aktorė Agnija ir Aleksejus susituokė 2012-aisiais Maskvoje. Pora susituokė po šešerių metų draugystės – nors per juos keliskart buvo išsiskyrę, galiausiai nusprendė susituokti. Ar jiedu bandys gelbėti beveik trejus metus trukusią santuoką – parodys laikas.

Sutuoktiniai augina neseniai vienerių metų sulaukusi sūnų Fiodorą.

„Hello!“ nuotr./Žurnalo „Hello!“ viršelis su Agnija Ditkovskyte ir jos šeima
„Hello!“ nuotr./Žurnalo „Hello!“ viršelis su Agnija Ditkovskyte ir jos šeima

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt