Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Agnės Pačekajės knygos pristatyme garsenybės domėjosi senmergės Zosės Ilganosės istorijomis

Agnė Pačekajė, Viktorija Jakučinskaitė, Vitalijus Jančenkovas, Ilka Adams, Andrius Pauliukevičius, Makalius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Agnė Pačekajė, Viktorija Jakučinskaitė, Vitalijus Jančenkovas, Ilka Adams, Andrius Pauliukevičius, Makalius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą sostinės restorane „Čiop Čiop“ vyko nuotaikingas žurnalistės Agnės Pačekajės knygos „Prisirpusios senmergės išpažintis“ pristatymas. Čia iš naujo atgimė žurnale moterims gimusi ir jau spėta pamėgti personažė Zosė Ilganosė.

Apie ją pasakojančiame romane „Prisirpusios senmergės išpažintis“ atskleidžiami kiekvienam skaitytojui artimi senmergės Zosės patiriami nuotykiai ir nusivylimai.

Pasiklausyti šmaikščių Zosės Ilganosės istorijų į knygos pristatymą susirinko būrys svečių, tarp jų buvo galima sutikti ne vieną žinomą žmogų.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Agnė Pačekajė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Agnė Pačekajė

Tarp jų – dizainerę Viktoriją Jakučinskaitę su vyru, verslininku Vitalijumi Jančenkovu, ekonomistę Aušrą Maldeikienę, sporto trenerius Andrių Pauliukevičių su žmona Ilka Adams, vestuvių planuotoją Laurą Vagonę, kelionių organizatorių Rimvydą Širvinską-Makalių, žurnalistę Jurgą Baltrukonytę ir fotografą Algį Krikščiūną, fotografę Rūtą Jankauskaitę-Marlą Singer ir daugelį kitų.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Andrius Pauliukevičius ir jo žmona Ilka Adams
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Andrius Pauliukevičius ir jo žmona Ilka Adams

Pasak A.Pačekajės, Zosė Ilganosė taip ilgai gyveno žurnalų puslapiuose, kad pagaliau juos išaugo ir nusprendė savo skaitytojams pasirodyti knygoje.

„Maniau, kad knygą rašysiu ilgiau, o gavosi paprasčiau. Zosė – tokia „vištelė“, tokia naivuolė, kuriai nelabai sekasi. Tai yra personažas, kuris gyvena ne tik panelėse, bet ir vaikinuose“, – knygos pristatyme kalbėjo knygos autorė.

Skaitytojams ji bando perteikti idėją, kad moteris, net jei ji vieniša per ilgai, neturėti būti su pirmu pasitaikiusiu vyru.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Aušra Maldeikienė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Aušra Maldeikienė

Pasak autorės, Zosės tekstų žurnaluose nepraleisdavo ir vyrai, o kai kurie net rašė laiškus, kartodami – „Zosė juokauja riebiai kaip vyras. Gaila, kad realiame gyvenime nėra tokių sveikai situacijas suprantančių saviironiškų moterų“.

A.Pačekajė atsakydavo jiems, kad tikrai yra, bet jos kažkodėl išteka gerokai vėliau už išlaikytas santūrias moteris, taikančias puikią taktiką – verčia kvatotis iš vyro sąmojų.

Anot rašytojos, vienatvės tema, aštriai, su sveiku humoru ir tuo pat metu skaudžiai paliečiama jos romane, dažnai tampa piktų žmonių poelgių kaltininke.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 pristatymas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt