Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnės Jagelavičiūtės pajuokta Danguolė Stachura atrėžė: „Bet kokia kritika iš Tavo lūpų man yra didžiausias komplimentas“

Agnė Jagelavičiūtė ir Danguolė Stachura
Viganto Ovadnevo ir asmeninio albumo nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė ir Danguolė Stachura
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvos pramogų pasaulyje ir vėl bręsta kivirčas. Jo centre – stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir galerininkė Danguolė Stachura.

Viskas prasidėjo nuo floristo Manto Petruškevičiaus 33-ojo gimtadienio vakarėlio, kurį garsus vyras surengė ketvirtadienio vakarą. Į šventę Vilniaus senamiestyje susirinko gausus Manto draugų būrys, bet tarp jų nebuvo jo geros bičiulės D.Stachuros.

Danguolė praleido vakarėlį, nes nusprendė visą dėmesį sutelkti į magistro studijas – šiuo metu moteris Vilniaus Dailės Akademijoje studijuoja tapybos magistrą.

Vis dėlto kalbų dėl Danguolės nepasirodymo šventėje atsirado visokių. Penktadienį A.Jagelavičiūtė pasistengė įkąsti Danguolei, pakomentuodama seną jos nuotrauką. Komentare Agnė rašė esą Danguolės nieks nė nekvietė į gimtadienį, nes ši „kalbasi su ateiviais“. M.Petruškevičiaus gimtadienyje taip pat nedalyvavusi Agnė pasišaipė ir iš tariamų D.Stachuros botokso injekcijų.

Danguolė, savo ruožtu, neliko skolinga aštrialiežuvei Agnei: „Ponia, Jagelavičiūte, pirma, buvau pakviesta, antra, bet kokia kritika iš Tavo lūpų man yra didžiausias komplimentas.

Jei mane girtum, galvočiau, kad gyvenime darau kažką labai ne taip. O dabar plūskis! P.S. Dėl botokso – nepagalvojai, kad mano veidas tiesiog be alkoholio ir pykčio ženklų, kaip pas pačią? Dėl smegenų – ar įmanoma apie tai diskutuoti su žmogumi, kuris nemoka net rašyti be klaidų..?“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt