Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnės Ditkovskytės buvęs vyras judviejų sūnui atveria vis naujas pasaulio kerteles

Agnė Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas su sūnumi Fiodoru
Asmeninio albumo nuotr. / Agnė Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas su sūnumi Fiodoru
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Abu nuostabūs, sūnelis – tikras angelas!“. „Kokie abu gražūs“. Tokie ir panašūs komentarai pasipylė po rusų aktoriaus Aleksejaus Čadovo (36) socialinėje paskyroje pasidalinta nuotrauka, kurioje jis – su ketverių metų sūnumi Fiodoru.

Žmonės.lt primena, kad Vilniuje gimusios ir Maskvoje gyvenančios bei dirbančios aktorės Agnės Ditkovskytės (29) oficialios skyrybos su vyru aktoriumi Aleksejumi Čadovu (36) įvyko 2017 m. liepos 9 d. Nors iš tiesų jiedu išsiskyrė 2015-aisiais.

Viena gražiausių laikomų porų, po ilgų peripetijų, sugebėjo išlaikyti draugiškus santykius – dėl judviejų sūnaus Fiodoro.

Aleksejus Čadovas ne taip dažnai, kaip norėtų gerbėjai, dalijasi socialinėje paskyroje nuotraukomis su sūnumi. Tačiau neseniai pradžiugino – pasidalijo jaukumo kupina akimirka, kurioje vyras su sūnumi ant rankų.

????????

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

Gerbėjai atidžiai išstudijavo nuotrauką ir nusprendė, kad tėvas sūnui aprodo Krymo pakrantę. Tarp komentarų dažnas ir pastebėjimas, kad vaikas labai panašus į mamą – Agnė Ditkovskytė buvo tituluota gražiausia rusų aktore.

Nepatvirtintais duomenimis, Aleksejus su sūnumi nuvyko į pietų Kryme esantį garsų Gurzufo miestelį, nes ten vyko ir filmavimo darbai. Aleksejus Čadovas ne pirmą kartą keliauja su sūnumi: gruodį buvo Šri Lankoje, kiek anksčiau Italijoje – su mama Agne Ditkovskyte trise.

Atostogos kartu – jau išsiskyrusios poros tradicija.

Jiedu savo socialinėse paskyrose dalijasi jaukia šeimynine nuotaika dvelkiančiomis nuotraukomis. Tiesa, jose su mažuoju Fiodoru – arba vienas, arba kitas, bet ne visi kartu. Panašu, kad laimei tai netrukdo.

❤️

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

„Hello!“ nuotr./Žurnalo „Hello!“ viršelis su Agnija Ditkovskyte ir jos šeima
„Hello!“ nuotr./Žurnalo „Hello!“ viršelis su Agnija Ditkovskyte ir jos šeima

Agnė ne kartą pabrėžė, kad jai labai svarbu, jog Aleksejus sūnui išliktų rūpestingu ir mylinčiu tėvu. Žvaigždė ne kartą tikino, kad yra pasirengusi gražiai bendrauti su buvusiu vyru jau vien norėdama išvengti neigiamų padarinių sūnaus psichikai.

Instagram nuotr./Agnė Ditkovskytė
Instagram nuotr./Agnė Ditkovskytė


Agnė Ditkovskytė gimė Vilniuje dviejų menininkų – Tatjanos Liutajevos ir Olego Ditkovskio šeimoje. Tėvams išsiskyrus, Agnė kartu su mama išvyko į Rusiją, pradėjo aktorės karjerą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt