Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnė Kuzmickaitė sukūrė viešą stiliaus testą: žinomų žmonių rezultatai jus nustebins

A. Kuzmickaitė, I. Stonkuvienė, I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė
A. Kuzmickaitė, I. Stonkuvienė, I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dizainerė Agnė Kuzmickaitė kartu su vienu prekybos centru sukūrė vis daugiau žmonių įtraukiantį stiliaus testą. Moteris pastebėjo, kad į didžiausius miestus visi atvyksta ne tik pramogauti, bet ir papildyti savo drabužinės. Specialiame puslapyje kiekvienas lietuvis gali atsakyti į jam pateiktus klausimus apie stilių, o bendras tyrimas ir jo rezultatai, kaip teigia pati Agnė, leis susidaryti įspūdį apie vyraujančias stiliaus tendencijas mūsų šalyje. Sparčiai populiarėjantį testą atliko ir žinomi Lietuvos žmonės.

Testo metu vyrai ir moterys turi pasirinkti miestą, iš kurio jie yra kilę, sau patinkančias spalvas, charakterį apibūdinančias savybes ir atsakyti į kitus, jų pačių stilių padėsiančius nustatyti klausimus.

Portalui Žmonės.lt Agnė prasitarė, jog testo rezultatai bus paskelbti kitos savaitės viduryje. Būtent jie ir leis susidaryti konkretesnį įspūdį apie lietuviams priimtiną stilių.

Pasidomėjus, ar testas sulaukia daug dėmesio, dizainerė buvo atvira: „Į prekybos centrą apsipirkti ir pramogauti žmonės atvyksta ne tik iš Kauno, bet ir mažesnių miestų: Alytaus, Raseinių, Marijampolės ar Kėdainių, tad žinome, kad madai ir stiliui neabejingi ne tik didžiųjų miestų gyventojai. Kol kas testą žmonės pildo iš tiesų aktyviai. Per pirmąsias tris dienas sulaukėme beveik 10 tūkstančių atsakymų.“

Organizatorių nuotr./Agnės Kuzmickaitės stiliaus testas
Organizatorių nuotr./Agnės Kuzmickaitės stiliaus testas

Kalbėdama apie vyraujančias mados tendencijas Lietuvoje dizainerė sutiko, kad didžiuosiuose miestuose gyvenantys žmonės yra drąsesni eksperimentuodami su stiliumi: „Suprantama, jog didmiesčiuose stilingų žmonių koncentracija didesnė – tai natūralu, nes čia daugiau parduotuvių, vyksta daugiau kultūrinių renginių, koncertų, parodų, mados kolekcijų pristatymų ir panašiai, tad natūralu kad, tarkime, Kauno gyventojų tarpe stilingų žmonių gali būti daugiau, negu mažo Lietuvos miestelio, bet kita vertus, manau, jog šiais laikais, kada yra prieinama visa informacija, stilingu galima būti gyvenant bet kur.“

A. Kuzmickaitės testą atliko ir žinomos Lietuvos damos. Verslininkė Daina Bosas džiaugėsi gautu rezultatu: „Vertinu kokybę, ilgaamžiškumą, nemėgstu eksperimentuoti ir taip toliau. O koks jūsų stilius? Užtruks vos kelias minutes pasitikrinti, kaip gerai išmanote stiliaus žaidimo taisykles“, – rašė viena stilingiausių Lietuvos damų.

„Mano barselonietiškas stiliukas. Kuri spalva dominuoja Jūsų aprangoje? Kokį drabužį rinksitės šiam pavasariui? Puiki dizainerė Agnė Kuzmickaitė ir Kauno „Akropolis“ sukūrė stiliaustestas.lt. Atsakai į kelis klausimus – gauni nemokamą Agnės konsultaciją. Pradėkite pavasarį pasikaustę madoje“, – savo socialinėje paskyroje rašė „Emigrantai“ laidos žurnalistas Orijus Gasanovas.

„Žinau, kad jei neturėtume žiemos, pavasaris nebūtų toks laukiamas. Niekas kitas geriau už mus nemoka įvertinti kiekvieno saulės spindulio. Tegul su paukščiais grįžta tik geros žinios!“ Atlikusi testą džiaugsmingai savo įspūdžiais dalijosi Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Darbo pabaigai – puikiai tinkantis“, – įvertino testą televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

Jei domitės mada, net jei ir nelaikote savęs jos fanatiku...Pasižiūrėti, ar jūsų stilius panašus į žvaigždžių, galite ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt