Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnė Kuzmickaitė: „Esu pasiruošusi Londonui”

Agnė Kuzmickaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Agnė Kuzmickaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ką tik pasibaigusioje tarptautinėje Kijevo mados savaitėje „Mercedes-Benz Kiev Fashion Days“ naują kolekciją, skirtą būsimam rudeniui/žiemai, pristatė ir drabužių dizainerė iš Lietuvos Agnė Kuzmickaitė. 

Šiltajam metų laikui mados kūrėja siūlo ypač skulptūriškas striukes, liemenes, džemperius bei švarkus.

Neįprasto lengvumo bei trimatiškumo įspūdį jiems suteikia drąsūs dizainerės eksperimentai drugelio tema. Šį motyvą kaip išskirtinį kūrybos ženklą A. Kuzmickaitė jau įtvirtino tarptautiniu mastu.

Lietuvę antrąsyk į Kijevo mados savaitę pakvietę programos “Fashion Scout” organizatoriai britai neslėpė, kad kitąsyk tikisi ją išvysti per Londono mados savaitę.

“Mados rinka yra specifinė. Čia neužtenka tiesiog būti. Reikia kitų patvirtinimo, kad esi kažko vertas, ypač dabar, kai tiek daug dizainerių bei prekių ženklų. Tokie tarptautiniu mastu svarbūs renginiai kaip Kijevo mados savaitė padeda atskirti, kas yra kas. Kartu tai — vieta susitikti iš tiesų svarbius žmones, kurie gali lemti tarptautinę dizainerių karjerą”, — atskleidė A. Kuzmickaitė.

Iš viso naujausias kolekcijas Ukrainos sostinėje praėjusią savaitę pristatė apie 60 dalyvių, akredituota daugiau nei 200 vietinės bei tarptautinės žiniasklaidos atstovų ir sutraukė apie 20 tūkstančių žiūrovų.

Pasak A. Kuzmickaitės, ši, keturioliktoji, Kijevo mados savaitė išsiskyrė ir vertingais seminarais bei diskusijomis apie tarptautinį mados verslą.

Iškart po kolekcijos pristatymo Ukrainoje dizainerė sulaukė kvietimo pasirodyti ir Milano mados savaitėje vasario pabaigoje. Per specialų projektą “More Dash: Eye on the East”, kurį rengiant bendradarbiauja ir viena itališkojo “Vogue” redaktorių Sara Maino, įtakingos Italijos madai šeimos narė, savo kūrybą pristatys 10 perspektyviausių mados ženklų iš Rytų Europos.

O gerbėjus Lietuvoje kasmetiniu madų šou dizainerė A. Kuzmickaitė pradžiugins kaip įprasta pavasarį - balandžio 6 dieną.

Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kuzmickaitė ir jos modeliai
Asmeninio albumo nuotr./Agnė Kuzmickaitė ir jos modeliai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 „Mada“ Grožis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt