Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Agnė Jagelavičiūtė naują knygą „Mažos nuodėmės taisyklė“ pristatė brėkštant aušrai

Agnė Jagelavičiūtė
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

…pradėti dieną taip, kaip ji. Ankstų rytą suvalgyti nuodėmingai saldų desertą, išgerti puodelį stiprios kavos ir pavartyti naują jos knygą „Mažos nuodėmės taisyklė“.

Ankstų penktadienio rytą, kai už lango dar tik pradėjo švisti, stilistė, kulinarinių knygų autorė Agnė Jagelavičiūtė sveikinosi su savo bičiuliais – šie Vilniuje, „Ali šokoladinėje“, susirinko pasveikinti jos naujos knygos išleidimo proga.

Čia nešimi gėlėmis ir juokaudami, kad „taip anksti kėlėsi tik dėl Agnės“, jau nuo pusės aštuonių ryto rinkosi draugai, tarp kurių buvo ir žinomų žmonių: Viktorija Jakučinskaitė, Agnė Grigaliūnienė, Agnė Kuzmickaitė, Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, Dovilė Filmanavičiūtė, Beata Nicholson, Rima Olberkytė-Stankus ir kiti.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Knygos „Mažos nuodėmės taisyklė“ pristatymas
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Knygos „Mažos nuodėmės taisyklė“ pristatymas

Taisyklingos mitybos ir receptų knyga „Mažos nuodėmės taisyklė“ jau prekyboje, todėl beliko pasidžiaugti nuveiktu darbu ir priimti bičiulių sveikinimus.

„Labai ačiū, kad taip anksti susirinkote, esu Daina, knygos redaktorė, ir noriu pasakyti, kad būtent man esate dėkingi, kad nesusirinkome nuo septintos ryto, kaip kad būtų norėjusi pati Agnė (šypsosi). Ir tai nėra tik Agnės įgeidžiai, toks sumanymas susijęs su knygos taisykle – dieną ji pradeda anksti, nuo vandens, todėl ir jus pirmiausiai vaišinsime vandeniu, o tada jau – desertu“, – renginyje sakė knygos „Mažos nuodėmės taisyklė“ redaktorė Daina Žemaitytė.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Knygos „Mažos nuodėmės taisyklė“ pristatymas
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Vaida Kurpienė, Daina Žemaitytė ir Beata Nicholson

Knyga buvo parašyta A.Jagelavičiūtei bendradarbiaujant ir su sveikos mitybos specialiste Vaida Kurpiene.

„Man džiugu prisidėti prie smagių dalykų, ypač, kai žmonės myli savo darbą. Man labai smagu stebėti tą pasimėgavimą maistu, kurį ir pati visada deklaruoju. Visi turime mėgautis kiekvienu kąsneliu, o ne greitai valgyti. Kalbant apie lieknėjimą, labai svarbu, kad moteris save mylėtų – tai pirmiausia. Nes jos visada galvoja, kad save pamils tik tada, kai bus lieknos ir gražios, tačiau reiktų pradėti atvirkščiai – pirmiausiai pamilti save, o tada jau visa kita ateis“, – sakė V.Kurpienė. – Mažas nuodėmes daryti reikia būtinai, nes jeigu per daug save užspaudi – nori išsiveržti į laisvę. Labai svarbu turėti savo ribas ir kartais leisti sau padaryti tą mažą nuodėmę.“

Pati A.Jagelavičiūtė kalbą pradėjo nuo atsiprašymo – į pristatymą ji pavėlavo vos keletą minučių, mat, prisipažino šypsodamasi, jauniausiojo savo šeimos vyro vis dar nepripratino prie taisyklių.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Knygos „Mažos nuodėmės taisyklė“ pristatymas
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Knygos „Mažos nuodėmės taisyklė“ pristatymas

„Labai džiaugiuosi, kad šiandien nereikia formaliai šnekėti, nes dauguma jūsų jau daugiau negu dešimtmetį buvote šalia manęs ir matėte visus tuos mano kančių kelius, kuomet laikiausi dietų ir bandžiau nebesikankinti, pajusti maisto malonumą. Ačiū jums!“ – nedaugžodžiavo A.Jagelavičiūtė.

Prie knygos sukūrimo prisidėjusioms D.Žemaitytei ir V.Kurpienei Agnė įteikė po dovaną, prisipažinusi, kad jaučiasi labai dėkinga už pagalbą ir bendradarbiavimą.

„Šitos dalies nesurepetavome“, – juokėsi visos trys, prisipažinusios, kad po visų darbų padėkos ir netikėtos dovanos – pamalonino širdį.

Pakvipusi kava, plikytų pyragaičių kvapas ir nevaržomas juokas – taip pasisukęs renginys vainikavo džiugią progą, o už lango spėjo prašvisti rytas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt