Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnė Grigaliūnienė: „Akropoliai – ne vienintelė vieta praleisti kokybišką laiką su vaikais“

Agnė Grigaliūnienė
Ievos Budzeikaitės nuotr. / Agnė Grigaliūnienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žaislų parduotuvė vaikams „Children City Vilnius“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais.

Šį kartą „8 minutės“ dirbtuvės vyko kino teatre „Pasaka“. Vaikai kartu su tėveliais buvo kviečiami susipažinti su paslaptinguoju kino pasauliu.

Dirbtuves vedė įdomioji iliustratorė Akvilė Magicdust. Vaikai piešė ant skaidrių kino juostos kadrų ir tuojau pat savo piešinius galėjo išvysti kino teatro ekrane.

„Dirbtuvių esmė  yra skatinti kūrybingumą ir jų pačių iniciatyvumą, neprimesti idėjų, o klausyti ką turi pasiūlyti vaikas. Skatinti galvoti, eksperimentuoti, prieiti prie išvadų patiems“, – kalbėjo iliustratorė, dirbtuvėlių vedėja Akvilė Magicdust. 

Ievos Budzeikaitės nuotr./Renginio akimirka
Ievos Budzeikaitės nuotr./Renginio akimirka

„Labai džiaugiuosi, kad iniciatyva „8 minutė“ tęsiasi. „Children City Vilnius“ ieško įdomių, jaukių vietų, kur galima praleisti laiką su vaikais prasmingiau nei, kaip dažnai sakau, „Akropoliuose“. Kino teatras „Pasaka“– puikus to pavyzdys. Norisi, kad dar daugiau žmonių sužinotų apie gražią ir prasmingą veiklą, kurią vykdo kino teatro „Pasaka“ komanda“, – kalbėjo „Children City“ įkūrėja ir iniciatyvos „8 minutė“ pradininkė Agnė Grigaliūnienė.

Nors šios dirbtuvės vyko sekmadienį, užsiėmimų iniciatorės pabrėžė, kad ne tik savaitgaliais galima planuoti laiką su vaikais: „Kino teatras „Pasaka“ nuo pat atsidarymo puoselėja tradicijas pakviesti į kiną visą šeimą kartu. Turime „Kinozauro savaitgalius“, kuomet vaikai su tėvais ne tik gali pasižiūrėti fimą, bet ir sudalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėlėse. Stengiamės į programą įtraukti ne tik holivudinį, populiarujį kiną vaikams, bet supažindinti ir su europietiškais filmais, skirtais jaunajai auditorijai. 

Ievos Budzeikaitės nuotr./Renginio akimirka
Ievos Budzeikaitės nuotr./Renginio akimirka

Aš pati savo vaikus visuomet stengiuosi atsivesti būtent į europietiškus filmus, nes man jie atrodo vertingesni, kaip edukacinė priemonė, kaip teisingas vertybes formuojanti pramoga. 

Kadangi pačios esame dirbančios mamos, tai nenorėjome apsiriboti mintimi, kad su vaiku laisvalaikį planuoti dera tik savaitgalį ir pasiūlėme žiūrovams su vaikais apsilankyti kino teatre ketvirtadienio vakarais, 18.30, po darbo, po mokyklos ar darželio. Juk vakarais pramogauti su šeima taip pat labai smagu. Labai džiugu buvo darbuotis kartu su „8 minutės“ iniciatoriais, nes kino teatrui „Pasaka“ kokybiškas ir įdomesnis laikas kartu su vaikais yra išties svarbus“, – kalbėjo kino teatro „Pasaka“ įkūrėja Greta Akcijonaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt