Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Agnė Gilytė: „Tai, kad mėgsti šokti, esi tobula mama ar kitaip talentinga – tavo senelių nuopelnas“

Agnė Gilytė
Asmeninio albumo nuotr. / Agnė Gilytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Agnė Gilytė prisijungė prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ ir socialiniame tinkle paviešino savo nuotrauką su akcijos marškinėliais „Tu irgi būsi senas“.

Prie nuotraukos Agnė Gilytė parašė:

„Savo talentus ir ypatingas savybes paveldime. Ir ne iš mamos ar tėtės. Juk žinai, kad genai mėgsta peršokti kartą, tad tai, kad esi nuostabi, nuo tavęs neįmanoma atitraukti akių, tobulai gamini, mėgsti šokti, kuri drabužius, esi tobula mama ar kitaip talentinga – tavo senelių nuopelnas.

Nepamiršk to, nes ne visi dar turime galimybes jiems padėkoti, tad kviečiu padėti tiems senoliams, kurie jau nebeturi šeimos ir greta nebėra tų talentų, kurie juos džiugintų savo šypsena.

Mano močiutė – pati pačiausia močiutė pasaulyje. Ačiū jai už gebėjimą rašyti taip, kad jūs norėtumėte skaityti ir semtumėtės įkvėpimo kasdien atrodyti gerai.

Kviečiu visus prisidėti prie kilnios „Maltiečių sriubos“ akcijos ir palaikyti skurstančius senelius www.maltieciusriuba.lt, paaukodami 1417 numeriu – 1,45 eurus arba 1418 – 2,90 eurus.

Juk TU irgi kažkada būsi senas...“

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt