Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

81-erių metų Eleanora Coppola nusprendė padaryti tai, ko laukta visą jos gyvenimą

Kadras iš filmo
Organizatorių nuotr. / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Normalu jausti įtampą, kai jūsų pavardė yra Coppola, ir nusprendžiate sukurti filmą. O dar kai jūsų vyras Francis yra „Krikštatėvio“ kūrėjas, o dukra Sofia – pirmoji amerikietė nominuota geriausios režisūros „Oskarui“ (už 2003 metų filmą „Pasiklydę vertime“), akivaizdu, kad visuomenės spaudimas yra milžiniškas.

Eleanora Coppola kino industrijoje nėra visiška naujokė, tačiau naujasis filmas „Paryžius gali palaukti“ (orig. „Paris can wait“) yra pirmasis režisierės vaidybinis filmas. Į devintą dešimtį įkopusi Francio Fordo Coppolos žmona ankščiau kūrė tik dokumentinius filmus.

Padariusi karjerą dokumentuodama savo šeimos išgyvenimus filmavimo aikštelėse, E. Coppola nusprendė pagražintus šeimos kelionės į Prancūziją prisiminimus paversti filmu „Paryžius gali palaukti“.

Filmas „Paryžius gali palaukti“ pasakoja apie Anos (akt. Diane Lane) kelionę iš Kanų į Paryžių su sutuoktiniu, sėkmingu Holivudo prodiuseriu (akt. Alec Baldwinas). Vyrui labiau rūpi jo darbas, nei žmonos savijauta, kelionės taip pat atsibodusios ir, regis, niekas jau nebedžiugina. Kuomet viešnagės Pietų Prancūzijoje metu netikėtai pasirodo vyro verslo partneris (akt. Arnaud Viard), jis pasiūlo Anai į Paryžių keliauti automobiliu.

Netikėtumai prasideda, kai kelionė į Paryžių teturėjusi trukti septynias valandas, tampa dviejų dienų kelione vedančia per nuostabaus grožio prancūziškus miestelius. Jie grožisi Prancūzijos provincijos apylinkėmis ir mėgaujasi akimirkomis, kurios priverčia kunkuliuoti kraują.

VIDEO: PARIS CAN WAIT Trailer (2017)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt