Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„69 Danguje“ gerbėjai scenoje vėl išvys Godą Alijevą: „Po tokios pertraukos grįždama itin jaudinuosi“

Goda Alijeva, Ingrida Martinkėnaitė, Nijolė Pareigytė, Karina Krysko-Skambinė
Tomo Pikturnos nuotr. / Į naująjį Nijolės Pareigytės draugo klubą Klaipėdoje atvyko visos „69 danguje” grupės merginos.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau senokai merginų grupė „69 Danguje“ iš ketverto liko merginų trejetuku: metų sūnų Amilį ir ketverių dukrą Tėją auginanti Goda Alijeva (28) besilaukdama pirmagimės nusprendė pasitraukti iš grupės ir atsiduoti vien tik šeimai. Ingridai Martinkėnaitei, Karinai Krysko ir Nijolei Pareigytei teko suktis trise – merginos tęsė koncertinę veiklą, tačiau ne kartą buvo sakiusios, kad senbuvei Godai durys sugrįžti į grupę – visada atviros. Jos pasiilgę gerbėjai jau šį penktadienį galės išvysti ją dainuojančią su grupe Šiauliuose.

Vilmanto Žilinsko nuotr./„69 danguje“
Vilmanto Žilinsko nuotr./„69 danguje“

Penktadienio vakarą „69 Danguje“ koncertuos Šiaulių naktiniame klube. Jame pasirodys be Ingridos Martinkėnaitės, mat ji šiuo metu atostogauja Tenerifėje: jos vietą užims G.Alijeva.

„Ingridos nėra, o merginos nori koncertuoti, nes joms netrūksta pasiūlymų: dviese koncertuoti yra sudėtinga, todėl jos paklausė manęs, ar nenorėčiau pavaduoti Ingridą. Neatsisakiau, pagalvojau – kodėl gi ne?“ – Žmonės.lt sakė G.Alijeva.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva

Pasiteiravus, ar šis sugrįžimas į sceną su grupe turės tęsinį, atlikėja teigė, kad to nereikėtų vadinti jos visišku sugrįžimu į šou pasaulį, mat su „69 Danguje“ ji pasirodys tik todėl, kad nėra Ingridos.

„Daug kartų sakiau, kad nesieju savo gyvenimo su scena – tai man labiau ne darbas, o pramoga, lengva avantiūra. Todėl „taip“ ateityje galbūt pasakyčiau tik pavieniams konkretiems renginiams ar situacijoms. Kaip kad šįkart – nėra Ingridos, todėl buvo konkreti proga. Manau, kad ateityje tikrai dar gali būti keletas projektų ar panašių situacijų, kuomet  reikės pagelbėti merginoms, bet kad tai bus ilgalaikis grįžimas į grupę – tikrai ne“ , – paaiškina G.Alijeva.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„69 Danguje“
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„69 Danguje“

Ar nebus baisu po bene penkerių metų vėl koncertuoti, ar nesudrebės balsas ir kojos? „Esu senbuvė, puikiai žinau visą programą, dainas, bet vis tiek tikrai labai jaudinuosi, nes nėra taip paprasta grįžti į sceną po tokios pertraukos – dvejus metus išvis nebuvau scenoje,  o prieš tą pasirodymą irgi buvau ilgai nekoncertavusi. Taiga bendra pertrauka su tuo vienu pasirodymu prieš dvejus metus išeina išties ilga… Bet mes tiek metų koncertavome, kad natūraliai buvo nuspręsta geriau jau pasikviesti mane, negu ieškoti naujos narės tokiems trumpiems pakeitimams. Džiaugiuosi, kad vis dar galiu užlipti į sceną, be to, kodėl gi nepaįvairinus savo gyvenimo?“ – šypteli G.Alijeva.

Žmonės.lt primena, kad „69 Danguje“ jau teko vienąkart koncertuoti dviese – tik Karinai Krysko ir Nijolei Pareigytei – atlikėjos pakvietimą koncertuoti buvo gavusios jau tada, kai I.Martinkėnaitė turėjo bilietus į Tenerifę, todėl joms teko pasirodyti dviese.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„69 Danguje“
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„69 Danguje“

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt