Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šimtai „Normalių bobų“ po vidurnakčio rinkosi į „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir būrys moterų filme
Asmeninio albumo nuotr. / Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir būrys moterų filme
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Moterys mėgsta vakarėlius, o ypač tokius, kuriuose gali susitikti su savo draugėmis: mėgautis viena kitos kompanija, diskutuoti moteriškomis temomis, patraukti per dantį vyrus, aptarti naujausius pirkinius... O štai „Normalios bobos“ – į tokią grupę socialiniame tinkle susibūrusios žavios moterys ir merginos – šiek tiek po vidurnakčio susirinko į specialią filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ („Fifty Shades of Grey“) peržiūrą. Jos metu ne tik galėjo įvertinti ilgai lauktą juostą, bet ir linksmai pavakaroti smagioje draugijoje.

Specialią filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ peržiūrą „Normalioms boboms“ Vilniuje suorganizavo Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep. Jos iniciatyva sausio pabaigoje ir susibūrė „Normalių bobų“ grupė. Anksčiau grupės moterys visos kartu kino teatre įvertino „Amžinai stilingas“, o dabar atėjo eilė erotinio romano ekranizacijai.

Pasaulio kino teatruose filmas pradėtas rodyti trečiadienį, į jį plūsta tūkstančiai smalsuolių moterų, kurios paskaičiusios neįtikėtino populiarumo sulaukusį romaną trokšta išvysti jo ekranizaciją.

Penktadienio vakarą į Miss Sheep organizuotą peržiūrą taip pat sugužėjo visas būrys dailiosios lyties atstovių – jų turėjo susirinkti apie šešis šimtus.

Asmeninio albumo nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir būrys moterų filme
Asmeninio albumo nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir būrys moterų filme

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt