Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

6-metės Johannos Colon šokis pagal Arethos Franklin kūrinį „Respect“ tapo tikru interneto hitu

Johanna Colon (viduryje)
„Youtube“ stop kadras / Johanna Colon (viduryje)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Mažoji Johanna Colon žino, kaip užkariauti publikos dėmesį. Šešerių amerikietė savo šokiu papirko milijonus žmonių visame pasaulyje.

„Youtube“ stop kadras/Johanna Colon (viduryje)
„Youtube“ stop kadras/Johanna Colon (viduryje)

Jos mama Elissa internete išplatino vaizdo įrašą, kuriame Johanna drauge su dar dviem mergaitėmis atlieka ne visai vaikišką, ir net kiek grubiai atrodantį šokį pagal 7-ajame dešimtmetyje išpopuliarėjusį Arethos Franklin kūrinį „Respect“. Šis vaizdo įrašas socialiniuose tinkluose tapo tikru hitu – vos per dvi dienas jis sulaukė trijų milijonų peržiūrų.

Šokis kupinas komiškų, ironiškų manierų ir iš pirmo žvilgsnio atrodo ne visai vaikiškas. Tačiau Johannai tai – nė motais. Artistiška mergaitė pakerėjo tiek vaikus, tiek suaugusiuosius.

Duodama interviu portalui abc11.com, Johannos mama užsiminė, kad šokis mergaitei – mėgstamiausia jos saviraiškos priemonė. Be to, ir puikus prasiblaškymas nuo kasdienybės.

Jaunėlis Johannos brolis turi įgimtą žarnyno ligą, jam reikia nuolatinės medikų priežiūros, berniukas guli ligoninėje, jam atlikta ne viena operacija. Mergaitė labai rūpinasi savo broliu, skiria jam daug dėmesio. „Ji praleidžia daug laiko prižiūrėdama savo brolį lankydama jį ligoninėje. Šokdama ji leidžia sau atsipalaiduoti ir pajunta tikrą džiaugsmą“, – sakė Johannos mama Elissa.

Pamatykite originalų Johannos šokį ir įvertinkite patys:

VIDEO: Johanna channeling Aretha Franklin!
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Šokis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt