Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„50 pilkų atspalvių“ žvaigždės papasakojo intriguojančių detalių apie filmo sekso scenas

Jamie Dornanas ir Dakota Johnson
Žurnalo „Glamour“ viršelis/Steven Pan nuotr. / Jamie Dornanas ir Dakota Johnson
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Artėjant „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ premjerai filmo žvaigždės Jamie Dornanas (32) ir Dakota Johnson (25) tapo geidžiamiausiais žurnalų viršelių veidais: šį kartą jie tapo pagrindiniais naujo „Glamour“ numerio herojais ir papasakojo intriguojančių detalių apie sekso scenų filmavimą.

Pačios karščiausios scenos buvo filmuojamos garsiajame raudonajame kambaryje, o Jamie Dornanas ir Dakota Johnson neslepia, kad filmuojant pačias intymiausias scenas būta daug įtampos.

Aš turėjau jai daryti tokių dalykų, kokių savo noru nedaryčiau jokiai kitai moteriai

Taip pat skaitykite: „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ žvaigždė Dakota Johnson – ant „Vogue“ viršelio

„Scenos tame kambaryje tikrai buvo pačios pažeidžiamiausios visame filme, – sakė Dakota Johnson. – Bet filmavimo aikštelė ten buvo labai uždara – mano mama (aktorė Melanie Griffith, – red. past.) sakė, kad tai mano teisė to prašyti per tokias intymias scenas, taigi atrodė, kad aš, Jamie ir Sam (filmo režisierė, – red. past.) tame mažame pasaulėlyje buvome vieni.“

„Kai kurie raudonojo kambario reikalai buvo labai nejaukūs. Buvo tokių akimirkų, kai Dakota buvo mažai apsirengusi ir aš turėjau jai daryti tokių dalykų, kokių savo noru nedaryčiau jokiai kitai moteriai“, – savo kolegei antrino Jamie Dornanas.

Žurnalo „Glamour“ viršelis/Steven Pan nuotr./Jamie Dornanas ir Dakota Johnson
Žurnalo „Glamour“ viršelis/Steven Pan nuotr./Jamie Dornanas ir Dakota Johnson

„Užtenka streso vien dėl to, kad scenoje esi pririšta nuoga prie lovos. Bet tada jie sušunka „baigiam“ ir tu vis dar tebesi pririšta prie lovos, nuoga. Jamie buvo pirmas, kuris užmesdavo ant manęs antklodę“, – apie sekso scenų filmavimo subtilybes pasakojo aktorė. Dakota Johnson taip pat pasakojo, kad pačiais intymiausiais filmavimo momentais Jamie Dornanas ja labai rūpinosi – jis žinojo, kad jai nebuvo lengva būti tokiose situacijose.

VIDEO: Fifty Shades of Grey - Official Trailer (HD)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt