Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

46-ojo gimtadienio proga Ireną Starošaitę Žilvinas Žvagulis pradžiugino ypatinga dovana

Irena Starošaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Irena Starošaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Irenai Starošaitei ketvirtadienį suėjo 46-eri. Gimtadienis jai – smagi šventė, tačiau šios dienos dainininkė per daug nesureikšmina. „Labiau mėgstu jubiliejus. Tada ir tas gimtadienis, rodos, ypatingesnis“, – sako ji.

Spalio 1-ąją gimusi I.Starošaitė gimtadienio dieną planuoja paminėti ramiai, su artimiausiais žmonėmis. „Nelabai norisi tų grandiozinių vakarėlių, bet sveikinimų sulaukti tikrai smagu. Visuomet stengiuosi visiems atsakyti, padėkoti. Vien kad tave prisimena žmonės – jau tai džiugu“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

I.Starošaitė iki šiol prisimena Žilvino Žvagulio jai suorganizuotą šventę, kai šis sukvietė būrį artimų draugų ir bičiulių į šventę jai pačiai apie tai nieko nežinant. „Žilvinas padarė tikrą vakarėlį. Sukvietė net tuos žmones, su kuriais paskutiniu metu nelabai bendravom, buvom nutolę, nors tie žmonės man labai brangūs“, – sakė moteris.

Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė
Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė

Ž.Žvagulis ir kiti šeimos nariai šiemet jau spėjo pasveikinti I.Starošaitę ir, kaip pati sako, įteikė jai dovaną, kurios jai reikėjo. „Tai paprasti dalykai, nieko ypatingo. Bet esu praktiška, man patinka gauti tai, ko tuo metu reikia“, – prasitarė pašnekovė.

Tačiau Ž.Žvagulis Ireną pradžiugino ir netikėtu siurprizu. Jis mylimąjai padovanojo prieš 20 metų parašytą dainą „Nakties sapnai“. „Tą dainą parašiau, kai Irena dar buvo mano darbuotoja. Prisipažįstu, kad tuomet nebuvau geras vadovas jai, nes dėl jos pagrindinių dviejų blogybių tuo metu: pastovaus vėlavimo ir karts nuo karto polinkio priaugti svorio, aš jai skirdavau baudas. Nei daug, nei mažai – po 20 rublių“, – juokėsi atlikėjas.
 

VIDEO: Žilvinas Žvagulis "Nakties sapnai"

Paklausus Žilvino, kada suprato, kad Irena yra ta vienintelė, atlikėjas sako, kad bėgant laikui ir susiklosčius tam tikrom aplinkybėm, kai liko vienas, jiedu su Irena kartą pasikalbėjo ne kaip darbuotoja ir darbdavys, o kaip paprasti du žmonės. Ir kaip pats sako, po pokalbio jam taip nurovė stogą ir įsimylėjo, kad grįžęs namo iš karto parašė šią dainą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis

Šiandien Žilvinas skubėdamas padovanoti Irenai dainą pridurė: „Pažiūrėjus į mano ir Irenos bendro gyvenimo pradžią, meilės istorijos pradžią, linkiu visiems vyrams įsimylėti moterį ankščiau, nei ji tai sužinos, nes tada ir nutinka patys gražiausi dalykai.“

Ateinančiais metais pati sau I.Starošaitė linki daugiau kūrybingumo, daugiau naujų dainų. „Mane labiausiai pradžiugina gimstančios dainos. Tai didžiausias turtas mano gyvenime. O visa kita... visa kita sutvarko Dievas“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irena Starošaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irena Starošaitė

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta Puzaraitė-Žvagulienė į grožio renginį atvyko su dviejų mėnesių dukra: „Pratinu ją nuo mažens“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt