Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

46 kg sverianti Monika Šalčiūtė pasiryžo numesti 5 kg: „Tik bijau dėl užpakaliuko“

Monika Šalčiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Monika Šalčiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šokėja Monika Šalčiūtė metė sau iššūkį – susirūpinusi savo kūno linijomis ji panoro atsikratyti 5 kg svorio. Mergina neslepia: padailinti figūrą ji nori jau kurį laiką, be to, sureagavo į kelių „demotyvatorių“ kritiką.

Žmonės.lt M.Šalčiūtė pasakojo šiuo metu sverianti apie 46 kg, jos ūgis – 165 cm. Ji norėtų atsikratyti 5 kg svorio, tai padaryti nori sveikai – per du mėnesius. „Nesu iš tų, kuri nori atsikratyti 5 kg per savaitę ir vėliau vaikšto su pašlijusia sveikata. Geriau jau tai padaryti sveikai ir savaime“, – svarsto ji.

M.Šalčiūtė žino: nors 5 kg atrodo sąlyginai nedaug, atsikratyti šių kilogramų nebus lengva. „Mano visas kūnas yra raumeningas – nėra riebalų, todėl bus labai sunku to svorio atsikratyti. Turbūt man reiks kreiptis į profesionalų dietologą, kad patartų. Sportuojantys žmonės žino, kad raumenį pašalinti daug sunkiau nei riebalą“, – Žmonės.lt tikino ji. 

Asmeninio albumo nuotr./Monika Šalčiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Monika Šalčiūtė

Kodėl M.Šalčiūtė nusprendė suplonėti? „Yra mano gyvenime pora demotyvatorių. Gal jie ir turėjo kažkiek įtakos... Nors ir pati visad norėjau sverti mažiau, tik nepasiryždavau – atrodydavo, kad viskas su manim gerai. O dabar turiu šiek tiek laisvo laiko, todėl nusprendžiau jį išnaudoti – užsibrėžiau tikslą“, – atskleidė.

Labiausiai ji nori padailinti savo kojas: „Labai noriu dailesnių kojyčių. Noriu padailinti savo formas, tačiau bijau, kad sukūdus kojoms gali dingti ir užpakaliukas. Mano kūno linijos nėra blogos – daug kam jos labai gražios, bet man norisi dar gražesnių. Galbūt jau numetusi 3 ar 4 kilogramus pasijausiu labai gerai – tai matysis. Juk galima ir išvis nenumesti svorio, bet padailinti kūną.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt