Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

44-ąjį gimtadienį švenčianti Asta Pilypaitė: „Metai – mano turtas“

Asta Pilypaitė
„SJ Photography“ nuotr. / Asta Pilypaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį 44-ąjį gimtadienį švenčianti dainininkė Asta Pilypaitė tikina dėl bėgančių metų nesukanti galvos. O ir kodėl turėtų? Nuolat besišypsanti, jaunatviškumu trykštanti ir, rodos, vien teigiamas emocijas spinduliuojanti atlikėja sako, kad amžius – jos turtas. Ar kas nors galėtų paprieštarauti?..

Tiesą sakant, gimtadienio A.Pilypaitė nei laukė, nei švęsti kaip nors ketina. „Gimtadienio dieną praleisiu universitete (Asta Lietuvos edukologijos universitete studijuoja muzikos pedagogiką). Tai nebent vakare kas paruoš vakarienę. Ir pernai, ir šįmet mano gimtadienis vyksta sesijos metu. Todėl jokių planų ir nekūriau. Gimtadienių nesureikšminu“, – šypsodamasi Žmonės.lt sakė dainininkė. 

Tiesa, visai į savo šventę ji ranka nenumoja – prisimena pora smagesnių gimtadienio vakarėlių: „Kai buvo jubiliejus sulaukiau didelio siurprizo – tampė už ūso mane kelias savaites, man nieko nežinant suorganizavo didelę šventę. Tačiau šiaip nesu didelė gimtadienių „šventėja“, kuri kasmet ruoštų vakarienes ir kviestųsi svečius. Mieliau jau ateičiau į man surengtą šventę – mėgčiau, jei mane pakviestų į mano gimtadienį.“

Mieliau jau ateičiau į man surengtą šventę – mėgčiau, jei mane pakviestų į mano gimtadienį.

Nors gimtadienio nešvęs, A.Pilypaitė vis tiek žino: nei sveikinimų, nei linkėjimų ir dovanų neišvengs.

„Sureikšminu tik pačių žmonių dėmesį. Aišku, kad malonu, kai kas nors ką nors padovanoja. Pati į gimtadienius niekad neateinu tuščiomis – net jei jubiliatas prašo nieko nedovanoti, vis tiek ką nors atnešu! Todėl suprantu tuos, kurie padovanoja. Tiesiog tai yra dėmesio parodymas“, – svarsto ji.

Ar nesijaudina Asta dėl bėgančių metų? „Man ramu. Metai – mano turtas, kaip dainuojama vienoje rusiškoje dainoje.“ 

Paklausta, ko palinkėtų sau šventės proga, dainininkė tikina trokštanti nematerialių dalykų: „Sau linkiu trijų dalykų: sėkmės, nes mokausi, meilės, kurios visada reikia, ir sveikatos. Viso to sau linkiu giliąja prasme.“

VIDEO: Gera Net Keista Asta Pilypaite Nauja Daina 2014
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt