Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

40-metį švenčianti Rūta Lukoševičiūtė laukia dviejų siurprizų nuo gerbėjo iš Airijos

 Rūta Lukoševičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Rūta Lukoševičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau greitai TV3 eteryje startuos nauja pramoginė, informacinė laida „Vilnius gyvai“. Eteryje dirbs Ieva Stasiulevičiūtė, Rimas Bružas, Kęstas Rimdžius ir Joringis Šatas. Laidą prodiusuojanti televizijos senbuvė Rūta Lukoševičiūtė šiandien švenčia 40-metį. Tačiau puotą su naujaisiais kolegomis ji ketina atidėti po premjeros filmavimo.

„Šiandien yra tikroji mano gimimo diena, bet pati dabar esu taip įsisukusi darbuose, kad net neturiu kada galvoti apie šventimą. Rytoj tokia svarbi diena – prasideda didžiosios „Vilnius gyvai“ premjeros filmavimas. Tai kol kas ant mano pečių guli… Vilnius, –  sau būdinga maniera kvatoja R. Lukoševičiūtė. – Lakstau nuo dekoracijų iki mikrofonų, nuo šaukštų ir puodų, nėra kada rūpintis šampano taurėmis. Tarp darbų vis kilnoju ragelį, nes žmonės kaip pašėlę sveikina. Ko gero, pusės nė neprisiminsiu, nors šiaip smagu sulaukti tiek sveikinimų.“

Prodiuserė prisipažįsta, kad gimtadienis jai nėra ypatinga diena, kuriai ilgai ruoštųsi, o pastarąjį šventinį vakarėlį ji organizavo bene prieš 15 metų, švęsdama 25-ąjį jubiliejų.

„Švęsdavau nebent, jei mama suruošdavo baliuką. Ir dabar savaitgalį į Vilnių atvažiuos tėvai, tai turbūt ir padarys man puotą. Džiaugiuosi, kad pavyko bent tokia proga prisivilioti tėtį į svečius, nes jis vis atsikalbinėja, ko ten Vilniuje nematęs. Štai – bus dar nematęs keturiasdešimtmetės dukters“, – juokiasi R. Lukoševičiūtė.

Jos taip pat laukia siurprizas iš Airijos, kurį parengė ten gyvenantis prisiekęs gerbėjas. „Jis visada mane pasveikina su gimtadieniu, ir dabar skambino, pranešė: „Rūta, jau buvau pašte, vieną siurprizą spėjau paruošti, kitas – pakeliui“. Tai toks mano amžinas gerbėjas. Turbūt siurprizus siųs ir kai man bus šešiasdešimt“, – pasakoja Rūta.

Malonus sutapimas, kad šiandien savo gimtadienį švenčia ir naujosios kartos įvaizdžio kiūrėjas, „Ozo“ stilistas Joringis Šatas, kuris jau šį penktadienį pradės naują savo karjeros etapą TV3 laidoje „Vilnius gyvai“.

„Joringis labai mielas, tikrai talentingas ir perspektyvus. Džiugu, kad gimėme vieną dieną! Ir kad laidą kartu kuriame – smagu. Dirba labai šauni komanda, tikimės paruošti išties kitokį televizinį produktą“, – sako „Vilnius gyvai“ prodiuserė R. Lukoševičiūtė.

Debiutinėje laidoje, kurios filmavimas vyks penktadienį, rugpjūčio 21 dieną atviroje studijoje prekybos ir pramogų centre „Ozas“, dalyvaus visas būrys TV3 žvaigždžių: „X Faktoriaus“ teisėjai Marijonas Mikutavičius, Saulius Urbonavičius ir Saulius Prūsaitis bei šiame projekte išgarsėjusi grupė „4 Roses“, populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorės Inga Norkutė, Eglė Jackaitė ir Justė Zinkevičiūtė ir daugelis kitų. Filmavimo pradžia – 17 val. Visi kviečiami atvykti ir savo akimis pamatyti, kaip gimsta naujas TV3 projektas.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt