Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė pasidarė biotatuiruotę

Akvilė Matukaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Akvilė Matukaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pasirodo, yra nemažai originalių būdų papuošti savo kūną. Vieną tokių išbandė ir merginų grupės „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė. Merginos rankas papuošė įspūdingos chna tatuiruotės. Tai dar kitaip vadinamos biotatuiruotės, piešiamos natūralios kilmės dažais, todėl nedirgina odos ir neturi žalingo poveikio.

„Su pietų kultūra iki šiol neturėjau nieko bendro, nebuvau susipažinusi ir su šių kraštų tadicijomis, filosofija. Tačiau tai, ką sužinojau apie tapybos chna dažais reikšmę, paliko didelį įspūdį. Pirmoje vietoje visuomet bus ornamento, simbolių reikšmė, o tik tuomet – grožis. Viskas, kas nugula ant tavo kūno, turi savo reikšmę, dėl to pasirinkti tinkamą meistrą ir jam patikėti savo kūną – labai svarbu“, – kalbėjo Akvilė.

Kūno tapybos chna dažais meistrei Alesandrai Gaušienei piešimas jau yra tapęs gyvenimo būdu, neatsiejamu nuo rytų kultūros: „Piešimas chna – ne tik ornamentai, juos piešiant reikia būti tinkamoje dvasinėje būsenoje, nes tik taip perduosi žmogui teigiamas emocijas. Tai turi lietis tiesiai iš širdies – per ranką į gėles, paukščius, lietaus lašus. Kiekvienas taškelis, kryželis, lašelis ar linija rytų tradicijoje turi savo reikšmę, kaip raidės, iš kurių dėliojame žodžius, sakinius“. 

Pasak Alesandros, piešdama ji taip pat stengiasi ant žmonių kūnų palikti užkoduotus gerus palinkėjimus. Ant Akvilės rankos tapytas povas padeda apsisaugoti nuo nužiūrėjimo, simbolizuoja meilę ir aistrą.

Asmeninio albumo nuotr./Akvilė Matukaitė
Asmeninio albumo nuotr./Akvilė Matukaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „4 Roses“
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt