Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

33-iąjį gimtadienį švenčianti Jolanta Leonavičiūtė: „Metai man tik skaičius“

Jolanta Leonavičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė liepos 2-ąją švenčia gimtadienį. Jai suėjo 33-eji.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Jau nuo pat ryto ji švyti – pabudo nuo draugų sveikinimų, telefonas netyla nuo skambučių ir žinučių. „Pabudau labai geros nuotaikos. Kartais pagalvoju, kad kai kurie žmonės bijo savo amžiaus. Aš nebijau. Metų nesureikšminu, jaučiuosi tokia pat energinga ir gal net dar energingesnė nei anksčiau“, – Žmonės.lt sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jolanta Leonavičiūtė nebeslepia savo tikrojo amžiaus – jai ne 27 metai, o 32

Pasak Jolantos, ieškoti naujų raukšlių ant veido gimtadienio rytą nereikėtų. Anaiptol, bėgantys metai priduoda žinių, padeda geriau pažinti save, o tai jai  svarbiausia. „Jei žmogus teisingai gyvena, jis nestovi vietoje. Jaučiuosi energinga, kasdien tobulėju, mane supa daug nuoširdžių, įdomių žmonių – juk tai svarbiausiai, o ne kažkokie skaičiukai. Amžius – požiūrio reikalas“, – mintimis dalijosi ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Pastarieji metai Jolantai buvo išties įdomūs: skandalais apipintas išgarsėjimas, dalyvavimas ne viename televizijos projekte, naujai įsižiebę jausmai, daug viešumo. Pasak jos, buvo tikrai daug įdomių akimirkų. Kurios šiemet jos gyvenime praskriejo kaip viesulas. „Emociškai šiuos metus prisimenu su griausmu. Niekada negalvojau, kad tapsiu televizijos veidu, nesiekiau populiarumo. Tačiau pabėgti nuo to nepavyko“, – juokėsi ji.

Gimtadienio šventę ji planuoja paminėti geriausių draugių kompanijoje – su artimiausiomis bičiulėmis vakare susitiks mieste taurei šampano. „Mes mergaitiškai, kompanija nebus didelė. Niekada nešvenčiau gimtadienio su būriu svečių. Man labai svarbu, kad mane suptų artimi žmonės, todėl susitiksiu su tais, kurie man itin brangūs, kurie mane pažįsta ne vienerius metus. Nenoriu dirbtinai sukurtų kompanijų“, – sakė ji.

Jolanta užsiminė labai mėgstanti gėles, todėl gimtadienio proga jos jai – didžiausia dovana. „Nesureikšminu materialių dalykų, esu gavusi visokių dovanų, buvau ne kartą nustebinta, bet kažko vieno išskirti nenoriu. Materialūs dalykai man nerūpi, daug svarbesnis dėmesys, kurį šią dieną skiria brangūs žmonės“, – prasitarė pašnekovė.

Šiemet pati sau ji nusprendė pasidovanoti naują telefoną. „Jei ko nors labai noriu – nusiperku pati. Niekada nieko neprašau ir nesitikiu, o staigmenos yra visuomet malonu“, – šyptelėjo Jolanta.

Ar Jolantą jau spėjo pasveikinti mylimasis Marius Gaižauskas? „Apie Marių nieko nenoriu kalbėti“, – atkirto ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jolanta Leonavičiūtė grįžta į televiziją: jos ir Mariaus Gaižausko meilės istoriją rodys realybės šou

Pati sau Jolanta gimtadienio proga linki sveikatos, geriau pramokti ispanų kalba ir daugiau pakeliauti. „Tikiuosi, kitąmet pavyks aplankyti kokią nors egzotišką šalį, nuvykti į Tibetą ar Peru... Labai to sau linkėčiau“, – sakė ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt