Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

32-ąjį gimtadienį švenčiantis Merūnas: „Šiandien ilgai žvelgiau žmonai ir sūnui į akis“

Erika ir Merūnas Vitulskiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Erika ir Merūnas Vitulskiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gimtadienis – šventė, kurios ar lauki, ar nelauki, ji vis tiek ateina. Vasario 18-ąją solistas Merūnas Vitulskis švenčia 32-ąjį gimtadienį – dainininkas prisipažino, kad jį buvo kiek ir primiršęs, tačiau iš pat ryto parodytas mylimos žmonos Erikos dėmesys priminė, kad diena visgi neeilinė.

„Diena prasidėjo sveikinimais, todėl labai džiugu, nes gimtadienį, tiesą sakant, buvau primiršęs. Erika, kaip ir kasmet, pasveikino labai nuoširdžiai, su šypsena ir atvira širdimi – tad ko daugiau ir benorėti?“ – sakė Žmonės.lt kalbintas M.Vitulskis.

Žmona jį nudžiugino jį ne tik palinkėjimais, bet ir gardžiais keksais, ant kurių buvo užrašyta: „Su gimtadieniu, Merai!“

Asmeninio albumo nuotr./Merūnui Vitulskiui žmonos Erikos padovanoti keksiukai
Asmeninio albumo nuotr./Merūnui Vitulskiui žmonos Erikos padovanoti keksiukai

Pasiteiravus, kaip šiandien minės gimtadienį, Merūnas teigė, kad nieko nėra suplanavęs, todėl mėgausis ramybe su šeima: „Šiandien diena nebus darbinga, todėl ją praleisiu su šeima. Nesame numatę šventės, labiau paminime jubiliejus. Be to, šiandien esu lengvai susimąstęs – laikas taip greitai bėga… Džiugu bent tai, kad suvokęs, jog metai bėga beprotiškai greitai, supranti, jog jie nepraėjo veltui, jog kažką nuveikei, patobulėjai.“

Dainininkas prisipažino, kad gimtadienis jį privertė susimąstyti apie karjerą, tolimesnius planus bei muziką, tačiau, kaip bebūtų, visos šitos mintys rikiuojasi po šeimos: prieš keturis mėnesius Vitulskiai tapo tėvais – jiedu augina sūnų Ajų.

Solistas džiaugėsi, kad turi tokią darnią šeimą bei tvirtą užnugarį ir pabrėžė, kad šeima jam visada buvo ir bus pirmoje vietoje, todėl dėliodamas savo planus stengiasi pirmiausia atsižvelgti į šeimos poreikius.

„Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę augti kaip žmogus, kad šeima mane labai palaiko, kad sutampa mūsų požiūriai į vertybes. Esu dėkingas, kad galiu turėti rūpestėlį su mažom rankytėm ir kojytėm. Mano žmona labai stipriai manimi tiki, todėl savo karjerą ir darbus aukoja dėl manęs, pasilieka šeimoje, laukia manęs namuose – dėl to jaučiu didelę atsakomybę ir nuolat galvoju, ar tikrai gyvenime padarau už mus du. Šiandien ypatingai ilgai žvelgiu sūnui ir Erikai į akis“, – romantiškas ir atviras kalbėjo M.Vitulskis, neslėpdamas begalinio dėkingumo savo gyvenimo moteriai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt