Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

32-ąjį gimtadienį švenčianti Mia: „Ramybės sau nebelinkėsiu – tiesiog nesu tam sutverta“

Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia su sužadėtiniu Nerijum
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Liepos 19-ąją dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia švenčia 32-ąjį gimtadienį. Ji atvira – dabar jaučia pilnatvę, o bėgantys metai tik pridėjo patirties ir išminties.

Gimtadienio dieną Miai teko padirbėti – kadangi vasarą pats koncertų įkarštis, vienas buvo suplanuotas ir per jos šventę, tačiau Žmonės.lt kalbinta atlikėja patikino, kad vakare spės ir pašvęsti.

„Didžiausias mano gimtadienio noras – susitikti su draugais, o jokių kitokių ypatingų pageidavimų tikrai neturiu. Per gimtadienį niekada nelaukiu dovanų – laukiu draugų. Nesu iš tų žmonių, kurie pirmiausiai puola pažiūrėti, kas ką padovanojo. Geriausia dovana – šauni atmosfera, geri, šilti veidai, puiki nuotaika“, – teigė ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Kitomis spalvomis

Dainininkė patikino, kad bėgantys metai jos negąsdina, nes dažniausiai žmogus laimingas tampa tik pasiekęs tam tikrą brandą ir užaugęs kaip asmenybė.

„Dėl amžiaus tikrai nesikremtu, juk svarbiausia, kaip pats jautiesi viduje, o ne skaičiai. Nors prieš gimtadienį tikrai kartais pasijunta blogesnė nuotaika, tačiau tikiu, kad tai – ne dėl skaičių, tiesiog pati gamta taip veikia. Tačiau vasarą aš daug dirbu, todėl darbai tuos debesis kaip mat pravaiko – neturiu tokios prabangos sėdėti ir gailėti savęs“, – juokėsi pašnekovė.

Mia atviravo, kad dabar, pagalvojusi, kaip mąstė ir elgėsi dvidešimties, ji supranta, kad tikroji branda prasideda gerokai vėliau.

„Galiu drąsiai sakyti, kad nuo trisdešimties košės galvoje atsiranda išties daugiau! Būdama dvidešimt kelių galvojau, kad šiame gyvenime jau viską puikiai suprantu, nieko manęs mokyti nebereikia. Vis dėl to kuo toliau, tuo labiau supranti, kad iš tiesų daug ko nežinai, su daug kuo net nesi susidūręs. Po trisdešimties į gyvenimą jau žiūri kitomis spalvomis.“ 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Dainininkė juokėsi, kad tuomet ji į trisdešimtmečius žiūrėdavo kaip į gerokai pagyvenusius žmones, tačiau, tikina, tokios mintys dabar jai kelia šypseną.

„Dvidešimties maniau, kad trisdešimtmečiai  – tai praktiškai jau išnykę dinozaurai (juokiasi). Dabar galiu tik paantrinti tiems žmonėms, kurie teigia, kad sulaukus 30-ies  – gyvenimas išties tik prasideda! Dabar tikrai jaučiu gyvenimo skonį: karjera pasiekta, šeima sukurta, sūnus beveik užaugintas – turiu viską, ko noriu, gyvenu savo malonumui“, – patikina.

Ramybės sau nebelinkės

Praėję metai Miai buvo išties permainingi – skyrybos, tada nauja meilė, sužadėtuvės, vestuvės... Dainininkė teigė, kad gimtadienio dieną jai džiugu prisiminti ne vieną kvapą gniaužiančią akimirką:  „Man sužadėtuvės turbūt net labiau įstrigo negu vestuvės (juokiasi). Buvo labai romantiška ir gražu, nepamirštama – kaip ir pastarosios Kalėdos draugų ir artimųjų rate, jauki vakarienė kartu.“

Kokie Mios gimtadienio troškimai ir ateities lūkesčiai? „Ramybės sau nebelinkėsiu, nes, akivaizdu, nesu tam sutverta (juokiasi). Todėl palinkėsiu darbingų, sėkmingų ir prasmingų metų – noriu įgyvendinti keletą projektų ne Lietuvoje, tikiuosi, pasiseks“, – Žmonės.lt sakė Mia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dainininkė Mia ištekėjo už verslininko Nerijaus Antanavičiaus

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt