Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

30-ojo jubiliejaus vakarėliui Oksaną Pikul-Jasaitienę papuošė Juozas Statkevičius

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Juozas Statkevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Oksanos Pikul-Jasaitienės gimtadienio vakarėlis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „Naujos pupytės“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė savo 30-ąjį jubiliejų šventė artimųjų ir draugų rate „Glory by Stikliai“ bare. Šiai progai Oksaną papuošė ir jos įvaizdžiu pasirūpino dizaineris Juozas Statkevičius.

Svečius pasitiko smuiko muzika, vėliau visus linksmino saksofonininkas. Specialiai šiai progai buvo iškeptas gardus rožinis trijų aukštų tortas.

Oksanos pasveikinti atvyko jos vyras Simas Jasaitis, grupės kolegės Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė, „Pop Ladies“ narės Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstenė bei Katažyna Nemycko su Deivydu Zvonkumi.

Šventėje taip pat dalyvavo Aistė Jasaitytė-Čiaburiak su vyru Romanu, Matas Niparavičius, Stano, Marius Jampolskis, Juozas Statkevičius ir kiti.

„Pati save pagaunu, kad nuotaika yra nuostabi. Man taip gera, taip smagu, vis nenustoju šypsotis. Labai gera ant širdies ir tikrai pasenti nebijau. Aš labai didžiuojuosi, kad man sukako 30 metų. Tegul nesupyks mano jaunesnės kolegės, bet man moteris su metais darosi seksualesnė ir skanesnė kaip prisirpęs persikas“, – portalui Žmonės.lt savo gimtadienio dieną kalbėjo Oksana.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt