Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

30-metį švenčianti Oksana Pikul-Jasaitienė: „Moteris su metais darosi seksualesnė ir skanesnė kaip prisirpęs persikas“

Oksana Pikul
„Tiulio fėjos“ nuotr. / Oksana Pikul
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį, sausio 10-ąją, grupės „Naujos pupytės“ lyderė ir Simo Jasaičio žmona Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia 30-metį. Moteris savo jubiliejinį vakarą praleis scenoje, vakare jos laukia pasirodymas su grupe viename Vilniaus naktinių klubų.

„Pati save pagaunu, kad nuotaika yra nuostabi. Man taip gera, taip smagu, vis nenustoju šypsotis. Labai gera ant širdies ir tikrai pasenti nebijau. Aš labai didžiuojuosi, kad man sukako 30 metų. Tegul nesupyks mano jaunesnės kolegės, bet man moteris su metais darosi seksualesnė ir skanesnė kaip prisirpęs persikas“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Oksana.

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis
Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

Paklausta, ar nėra apmaudu, kad per 30-metį jai tenka dirbti, o ne švęsti, O.Pikul-Jasaitienė teigė, kad pati taip pasirinko. „Galėjau nedirbti su grupe ir švęsti gimtadienį, bet pati pasirinkau. Noriu kitą dieną paminėti savo jubiliejų su kitais nedirbančiais (juokėsi). Net nesudvejojau pasirinkdama, nes darbas žmogų puošia ir nematau nieko blogo. Manau, kad koncertas bus nuostabus, nes būsiu su didele šypsena ir tikrai geros nuotaikos. Pagaliau ateisiu į savo brandos amžių, kuris neliūdina, o atvirkščiai – džiugina“, – kalbėjo S.Jasaičio žmona.

Oksana pasakojo, kad vyras jai rengia siurprizą – gimtadienio šventę, todėl daugiau nenorėjo atskleisti detalių apie svarbią gyvenimo šventę. Ji pridūrė, kad susirinks artimiausi draugai, šeimos nariai ir kolegos. Paklausta apie gimtadienius, atlikėja teigė neprisimenanti įspūdingiausio, tačiau ji pridūrė, kad visada laikosi tradicijos būtinai pažymėti šią šventę, mat jos nebaugina skaičiai ar bėgantys metai.

„Man tai yra laiminga ir linksma diena, džiaugiuosi, kai kiti mane sveikina. Argi gali žmogus dėl to blogai jaustis? Kažkokio įspūdingiausio ir įsimintiniausio negaliu išskirti, nes kiekvienas buvo savitas, linksmas ir kažkuo ypatingas.  Nesureikšminu ir per gimtadienį gautų dovanų, man didžiausia dovana yra artimas žmogus šalia“, – kalbėjo Oksana.

Oksana Pikul-Jasaitienė su mama Laima
Oksana Pikul-Jasaitienė su mama Laima

Moteris teigė, kad pačios mieliausios ir šilčiausios būna šeimos narių dovanos. Ji išskyrė mamos dovanas, sakė, kad ji kasmet stengiasi nustebinti. „Šiais metais jau žinau jos dovaną ir su nekantrumu laukiu. Ją pamačiau gimtadienio išvakarėse. Mano mamos dovanos būna visada super šiltos, super nerealios“, – kalbėjo jubiliatė. Oksanos mama Laima dukrą nustebino jos svetainę papuošusi naujomis užuolaidomis.

Paklausta, ko šiais metais palinkėtų sau, Oksana atskleidė: „Linkiu sau sėkmingai apsiginti magistro laipsnį ir šeimos pagausėjimo, tačiau viskas yra Dievo valioje.“

Įdomi detalė – be Oksanos Pikul šį penktadienį, sausio 10-ąją, gimtadienius švenčia Agnė Grigaliūnienė, Vaiva Budraitytė, Inga Jankauskaitė,  Ilona Penkauskienė ir Veronika Gordijevskaja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt