Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

30-ąjį gimtadienį Tadas Vidmantas sutiko su būriu draugų ir Justino Jankevičiaus provokacijomis

Mia, Nerijus Antanavičius, Jazzu, Justinas Jankevičius, Tadas Vidmantas
Viganto Ovadnevo nuotr./Žmonės.lt / Mia, Nerijus Antanavičius, Jazzu, Justinas Jankevičius, Tadas Vidmantas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienio vakarą viename Vilniaus restoranų vyko „Kitokie pasikalbėjimai“ su tądien garbingą 30-ąjį gimtadienį švenčiančiu garsiuoju režisieriumi ir scenaristu Tadu Vidmantu. Interaktyvių diskusijų formato renginys, kuriame nėra jokių rėmų ar taisyklių, o pokalbio eigą gali keisti ir pati publika, patikėtas į humoristo, TV laidų vedėjo Justino Jankevičiaus rankas.

Vakaro svečiai turėjo galimybę ne tik pabendrauti su T.Vidmantu, bet ir pasimėgauti specialiai jo gimtadienio proga surengtu dainininkės Monikos Linkytės koncertu.

Kaip ir priklauso gimtadienio šventei, ji prasidėjo simbolinio torto įnešimu ir trumpu svečių padainavimu „Su gimimo diena“.

T.Vidmantą sveikino būrys žinomų bičiulių: dainininkė Mia su vyru Nerijumi, Liucina ir Tadas Rimgailos, Jazzu, Mantas Katleris su mergina Aiste, Jazzu ir daugelis kitų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Tado Vidmanto 30-ojo gimtadienio vakarėlis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Tado Vidmanto 30-ojo gimtadienio vakarėlis

J.Jankevičius pokalbį pradėjo nuo klausimo, kaip šis jaučiasi sulaukęs trisdešimtmečio.

„Visų pirma, pradeda augti plaukai, tarkime, ant ausų – kam ten plaukai išvis reikalingi? Kas čia dar?... Paauglystėje buvau radikalus ateistas, o dabar pasidariau nuolankesnis – man pasidarė labiau nusispjauti...“ – į klausimą su humoru pažvelgė T.Vidmantas.

Tuo tarpu J.Jankevičius su šypsena jam sufleravo, kad šis galėtų ir ką nors įdomesnio papasakoti apie trisdešimtmečius, kaip antai, kad „tokių metų jau esi per senas septyniolikmetėms“.

Pokalbio metu J.Jankevičius bandė išprovokuoti T.Vidmantą pokštams, tačiau šis prisipažino, kad jam juokelius kurti buvo lengviau filmui negu improvizuoti prieš būrį bičiulių.

Laikas pasipasakoti

„Kitokie pasikalbėjimai“ vyksta nuo 2014-ųjų pavasario: juose su šou vedėjais kalbėjosi Arūnas Valinskas, Robertas Petrauskas, Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Algirdas Kaušpėdas, Andrius Tapinas, „Radistai“, Mindaugas Stasiulis ir kiti, o T.Vidmantas vis buvo kviečiamas ir vis išsisukdavo sakydamas, kad dar ne laikas ir dar neturi ką papasakoti.

Minėdamas savo 30-metį pagaliau jis ne tik turi ką papasakoti, bet ir nori parodyti. Vasario mėnesį didžiuosiuose Lietuvos kino ekranuose pasirodys T.Vidmanto juodo humoro komedija „Gautas iškvietimas“, kurią peržiūrėjusi focus grupė įvertino vienareikšmiškai teigiamai ir skambiai pavadino pirma tikra lietuviška komedija.

„Auksinė Palmės šakelė“ ar „Oskaras“ nepamaišytų ateity.

„Kitokių pasikalbėjimų“ metu vakaro svečiai turėjo unikalią galimybę pamatyti ištraukas iš šios kino juostos. „Prieš keletą metų buvau sau prisižadėjęs, kad iki 30-ies privalau nufilmuoti „pilną metrą“. Nesitikėjau, kad jis bus būtent šitas, bet tikrai negalėjau praleisti progos. Jausmas keistas, bet kartu ir labai geras. Juk ne dažnai tenka laukti savo filmo premjeros“, – mintimis dalijosi T.Vidmantas.

Pats režisierius sakosi linkęs niekada nieko nesitikėti, bet jaučiasi labai tvirtai ir pasakoja, kad filmas tikrai pavyko netgi geriau nei tikėjosi pats.

„Visad viską dariau tik todėl, kad labai tai mėgstu. Bet aišku, „Auksinė Palmės šakelė“ ar „Oskaras“ nepamaišytų ateity. Tikrai dar turiu laiko juos užgyvent“, – juokiasi režisierius, paklaustas apie ateities planus.

VIDEO: Juodoji komedija "Gautas Iškvietimas" - anonsas 1
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt