Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

3 mln. investicija į neregėtą studijų kompleksą iššaukė Stanislavo Stavickio-Stano reakciją: „Tai tiesiog neįmanoma“

Stano
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Stano
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vytauto Didžiojo universitete įsteigtas vienas moderniausių Baltijos šalyse studijų kompleksų sukėlė viešą diskusiją. Anot studijų komplekso steigėjų, šis projektas skirtas ne tik studentų, bet ir visuomenės reikmėms patenkinti. Tačiau 3 mln. eurų investicijų pareikalavusi idėja pro akis nepraslydo dviems muzikos pasaulio vilkams Stanislavui Stavickiui-Stano ir Deivydui Zvonkui. Jie sulaukė ir kitų garsių žmonių pritarimo.

Muzikos prodiuseriams užkliuvo net trys garso studijos, įrengtos praėjusį spalį duris atvėrusiame daugiafunkciame VDU mokslo ir studijų centre.

Kauniečių pompastiškai vadinamas „Holivudu“ studijų kompleksas sulaukė kritikos. Savo srities profesionalas Stanislavas Stavickis-Stano nusistebėjo, kur galima iššvaistyti tiek pinigų: „VDU išleido 3 mln. eurų ir įsirengė garso įrašų studiją kaip Holivude. Na, šaunuoliai. Ypatingai tie, kas laimėjo „konkursus“ ir viską įrengė. Man neužtektų fantazijos. Kaip galima tiek pinigų praleisti? Rimtai. Mąsčiau, skaičiavau... Tai tiesiog neįmanoma. Gerai, kad VDU protingi žmonės, sugalvojo kaip. Aš pats visą gyvenimą dirbu garso įrašų studijoje ir galiu pasakyti, kad technika beveik nieko nereiškia. 99 procentai garso inžinerijos vyksta smegenyse. Jei už 3 mln. eurų būtų pasamdę pasaulinio lygio specialistų – dėstytojų, dirbančių su aukščiausio lygio produkcija, po kelių metų išaugtų nauja karta, kuri Lietuvoje sukurtų Holivudą.Na dabar turėsim Holivudą, tik be aktorių.“

LNK nuotr./Stanislavas Stavickis-Stano
LNK nuotr./Stanislavas Stavickis-Stano

Prie Stano prisidėjo ir Deivydas Zvonkus. Jis ironiškai stebėjosi, kad studijoje gali būti įrašinėjami net 64 garso takeliai vienu metu, tačiau paragino palaukti galutinio produkto, kurį būtų galima vertinti. Linas Zareckas-Choras į tokią ironiją atsakė ramindamas kolegas ir primindamas, kad viskas su kokybe yra gerai, juk ji buvo įvertinta VDU Katalikų teologijos fakulteto dekano, docento Beno Ulevičiaus (šis vyras teigiamai įvertino kompleksą pranešime spaudai - Red.). Net Juozas Liesis juokaudamas pasiūlė bičiuliams nesistebėti išleista pinigų suma, mat visko gali būti, jog į investicijas įeina ir kelio klojimo bei statybos darbai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt