Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„2ru2ra“ kūrėjos: „Mūsų Velykos šįmet bus juodai baltos“

Linas Zienius, Olga Filatova-Kontrimienė, Airida Skrickienė, Miglė Janušaitė
Teodoro Biliūno / 15min nuotr. / „Barbarisinės anties“ vadovas Linas Zienius ir „2ru2ra“ kūrėjos Olga Filatova-Kontrimienė, Airida Skrickienė, Miglė Janušaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Mūsų Velykos šįmet bus juodai baltos. Ir daugiau jokių spalvų“, – patikino komandos „2ru2ra“ stilistės Olga Filatova-Kontrimienė, Miglė Janušaitė ir Airida Skrickienė, pristačiusios svarbiausios pavasario šventės tendencijas Kauno kulinarinės studijos „Barbarisinė antis“ pirmojo gimtadienio šventėje.

Drabužius kuriančios autorės, ypač daug reikšmės teikiančios baltai ir juodai spalvoms, ketvirtadienio vakarą pirmą kartą savo sumanymus įgyvendino ne piešdamos aprangos eskizus, o realizuodamos netradicinius sprendimus interjere.

Po ilgo pasitarimo nuspręsta vandeniui, margučiams, stiklui, desertams ir įvairioms interjero detalėms suteikti juodai baltą spalvų derinį. 

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Vakaro akimirka
Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Vakaro akimirka

O.Filatova-Kontrimienė patikino, kad tokios Velykos nėra niūros. Atvirkščiai, stilistei sprendimas simbolizuoja tikrąją pavasario šventę. „2ru2ra“ kūrėjoms balta reiškia pradžią, o juoda – paslaptinga, atspindinti visą jausmų ir būsenų spektrą, reiškianti daugybę sumanymų. 

„Tai – tikra Velykų prasmė!“, – sakė stilistės. 

Trijulė patikino, kad pieštuku ant popieriaus lapo kuriamas monogramas nebuvo sudėtinga perkelti ne ant drabužių, o, tarkim, ant kiaušinių. Kūrėjos, dekoruodamos interjerą, sakė išlaikiusios savitą braižą ir neabejojančios, kad jį, net ir ant maisto produktų, lengva atpažinti. 

„Dvi spalvos įneša švaros. Jos – labai elegantiškos. Tokios šįmet bus „2ru2ra“ narių Velykos“, – patikino pašnekovės. 

Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./Linas Zienius ir Audronė Bunikienė
Teodoro Biliūno/15min.lt nuotr./ „Barbarisinės anties“ vadovas Linas Zienius ir dizainerė Audronė Bunikienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Velykos
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt