Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

29-ojo gimtadienio proga Goda Alijeva linki sau vidinės ramybės: „Jos man reikia labiausiai“

Goda Alijeva
Asmeninio albumo nuotr. / Goda Alijeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Birželio 4-ąją atlikėjai, buvusiai grupės „69 danguje“ narei Godai Alijevai suėjo 29-eri. Jau nuo pat ryto ją užplūdo draugų ir bičiulių sveikinimai.

Ir nors gimtadienis jai įprastai – smagi šventė, šiemet Goda santūresnė. Vos prieš keletą dienų jos šeima išgyveno skaudžią netektį – mirė jos vyro Rolando tėtis.

„Šiemet jokios ypatingos šventės nerengsiu, šeimoje truputį kitokios nuotaikos. Pati gimtadienio per daug nesureikšminu. Nors įprastai su draugėmis, su artimais žmonėmis ką nors planuojame, o šįkart ta diena eis ir praeis. O kitais metais, kai jau bus jubiliejus, atšvęsime už dvejus metus“, – Žmonės.lt kalbėjo Goda.

Mariaus Žičiaus nuotr./Goda Alijeva
Mariaus Žičiaus nuotr./Goda Alijeva

Save ji laiko viena iš tų moterų, kuriai bėgantys metai – tik formalus skaičius. Artėjančio 30-mečio Goda sako visiškai nesibaiminanti, priešingai nei jos bendraamžės. „Man tai – patys geriausi metai. Jaučiuosi subrendusi, atsakinga už save. Esu suaugęs, ramus, savimi pasitikintis žmogus“, – sakė ji.

Pasak Godos, visi tiek metai duoda stabilumo, ramybės. „Stengiuosi išnaudoti gražias dienas. Gal susimąstysiu apie savo amžių tuomet, kai artės 40 metų“, – juokėsi ji.

Kurį laiką viešumoje retai matyta Goda po motinystės atostogų jau nuo birželio vidurio ketina grįžti į televiziją. Ji taps viena iš trijų laidos „KK2 vasara“ vedėjų. Gražuolė asistuos Irūnai Puzaraitei ir Žygimantui Stakėnui. „Negaliu ilgai sėdėti užsidariusi namuose“, – šypsosi ji.

Šiuo metu Alijevai augina du vaikus – penktus metus skaičiuojančią dukrą Tėją ir pusantrų sūnų Amilį. Paklausta galbūt planuoja susilaukti dar vieno vaiko, Goda sakė: „Šeimos pagausėjimo artimiausiu metu tikrai neplanuojame, nebent po kokių dešimties metų.“

TAIP PAT SKAITYKITE: 30 kg svorio atsikračiusi Goda Alijeva džiaugiasi tobulomis apimtimis: 90-60-90

Su gimtadieniu Godą jau spėjo pasveikinti ir vyras, krepšininkas Rolandas Alijevas. Ryte jis žmoną pasveikino bučiniu, o šventės staigmeną paliko vakarui.

Sau gimtadienio proga Goda linki vidinės ramybės ir harmonijos. „Man labai reikia dvasinės stiprybės. Taip pat labai norėčiau kur nors pakeliauti tik dviese su vyru, be vaikų“, – Žmonės.lt sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr./Goda ir Rolandas Alijevai
Asmeninio albumo nuotr./Goda ir Rolandas Alijevai
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt