Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

29-ąjį gimtadienį švenčiantis Evaldas Norkevičius dėkoja žmonai Liepai: „Man labai pasisekė“

Evaldas ir Liepa Norkevičiai
Asmeninio albumo nuotr. / Evaldas ir Liepa Norkevičiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkės Liepos Norkevičienės vyras Evaldas Norkevičius lapkričio 17-ąją švenčia 29-ąjį savo gimtadienį. Šią vasarą šeimą sukūrę Norkevičiai ir šią dieną už laimę dėkoja ne kam kitam, o vienas kitam.

E.Norkevičius pasidalino keliomis gimtadienio akimirkomis, kuriose  – tortas su žvakutėmis, besišypsanti žmona Liepa bei romantiški jos palinkėjimai mylimam vyrui gimtadienio proga.

„Kad ir pasenai vieneriais metais, šiandien tave myliu dar stipriau!“ – tokio pobūdžio meilės rašteliai papuošė Norkevičių namus.

Gimtadienio kaltininkas irgi neliko skolingas savo žmonai  – už vienus geriausių gyvenimo metų dėkojo būtent jai.

„Kiekvieną gimtadienį permąstau, ką gero nuveikiau per praėjusius metus, šiemet nuo pat ryto net pagalvoti niekas neleido ir tik priminė kaip man per šiuos metus pasisekė, jog radau tokią nuostabią, mylinčią ir visada rūpestingą žmoną! Kai pagalvoji, gyvenime ne taip daug ir reikia, tik turėti tą vienintelę, su kuria gali dalintis viskuo! Labai tave myliu, Karolina Liepa Norkevičiene!“  – komentavo E.Norkevičius.

„Kartais net pati nesuvokiu, kokia laiminga esu turėdama tave!! Myliu tave!!“ – vėlgi meilės kupinais žodžiais sutuoktiniui atsakė Liepa.

TAIP PAT SKAITYKITE: Liepa Mondeikaitė ištekėjo už verslininko Evaldo Norkevičiaus: pravirko ir nuotaka, ir jaunikis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt