Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

28-ąjį gimtadienį švenčianti Kristina Ivanova: „Metai buvo labai derlingi, o dabar skinu vaisius“

Kristina Ivanova
Asmeninio albumo nuotr. / Kristina Ivanova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šis sekmadienis grupės „Magnit“ lyderei Kristinai Ivanovai – dviguba šventė. Rugsėjo 6-ąją jai suėjo 28-eri, o tuo pačiu tai ir jos prieš dvejus metus įkurto grožio salono gimtadienis.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Ivanova ir Aleksandras Brokas
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Ivanova gimtadienį atšvenė pajūryje su mylimuoju Aleksandru Broku

Be to, tai vienas iš nedaugelio savaitgalių, kai merginos grafike nėra numatytų koncertų, todėl gimtadienio dieną ji gali skirti daugiau laiko sau ir jai brangiems žmonėms.

Šiuo metu Kristina vieši pajūryje, jau kelias dienas ji svečiuojasi Klaipėdoje. Anksčiau šešerius metus čia gyvenusi ir studijavusi mergina sako šiam miestui jaučianti itin didelius sentimentus.

„Klaipėdoje gyvena tie žmonės, su kuriais praleidžiu daug laiko, čia gyvena mano geriausios draugės, draugai. Todėl džiaugiuosi laisvomis dienomis, mėgaujuosi ramybe, poilsiu, susitikimais su man brangiais žmonėmis“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kolegų, bičiulių ir šeimos narių sveikinimus ji priima jau nuo vidurnakčio, pirmieji skambučiai ir žinutės pasipylė vos išmušus dvyliktą. „Su keliais draugais dar naktį spėjom suvalgyti ir gimtadienio tortą“, – juokėsi Kristina.

Ir nors ypatingo vakarėlio ji šiemet neplanuoja, kaip pati sako, gimtadienį vis tiek turbūt teks švęsti iki mėnesio pabaigos. Neva taip būna kasmet – juk norisi susitikti su vienais, su kitais, o tam kartais neužtenka kelių dienų, reikia ir kelių savaičių.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Ivanova
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Ivanova

„Šie metai buvo labai derlingi, o dabar jau skinu vaisius. Iki šiol jaučiau, kad vis kažką statau, auginu. O dabar viskas įgavo pagreitį. Džiaugiuosi sėkminga grupės veikla, klestinčia grožio studija. Esu laiminga, viduje jaučiu harmoniją. Kartais net atrodo, kad visi mazgai, kurie kažkada buvo, dabar atsirišo“, – kalbėjo Kristina.

Kitiems metams sudarytas planų sąrašas jos užrašinėje vis ilgėja. Aktyvi, pozityvumu trykštanti mergina sako pasižadėjusi – kiti metai bus dar prasmingesni, kupini veiklos, nuotykių.

O dabar ji džiaugiasi jūra, dar atvėsti nuo vasaros per daug nespėjusia rugsėjo saule ir artimų žmonių dėmesiu.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova

Savaitės pradžioje Kristina ketina grįžti į tėvų namus, kur gimtadienį atskirai paminės su šeima ir seserimi Natalija Bunke. „Jau daug metų turime tradiciją per didesnes šventes valgyti medaus tortą. Be jo neapseina mūsų susitikimai. Todėl, pažadu, jis ant stalo stovės ir šįkart“, – linksmai kalbėjo Kristina.

Iškart po švenčių jai teks pasinerti į kitus malonius rūpesčius. Kristina  gimtadieniui nusprendė pasidovanoti kelionę į Paryžių, kur vyks drauge su savo grožio studijos kolektyvu. Prancūzijos sostinėje rugsėjo 19 dieną vyks Europos čempionatas, kuriame plaukų meistrė Žilvija Matukonytė atstovaus Lietuvai ir bandys varžovus iš užsienio nurungti vestuvinių šukuosenų konkurse.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Ivanova
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Ivanova
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt