Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

27-erių sulaukusi Ieva Mackevičienė nebegrįš į „Pinup girls“: jos planuose – dukra

Ieva ir Rolandas Mackevičiai
Asmeninio albumo nuotr. / Ieva ir Rolandas Mackevičiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Gali laukti gimtadienio, gali nuo jo bėgti, bet jis vis tiek tave pasivys“, – sako buvusi grupės „Pinup girls“ narė, šiuo metu motinyste besidžiaugianti Ieva Mackevičienė. Ketvirtadienį jai suėjo 27-eri.

Didelių švenčių ji sako nemėgstanti, o ir apskritai tų asmeninių progų stengiasi nesureikšminti. Jai daug smagiau sveikinti kitus, nei pačiai būti dėmesio centre.

Šie metai – ne išimtis. Ant rankų – pusantrų metų sūnus Motiejus, šalia – mylintis vyras Rolandas Mackevičius. „Ko daugiau dar galiu norėti?“ – klausia Ieva.

Draugų ir bičiulių sveikinimai – visuomet maloniai glosto širdį, tačiau šiemet ji sako gimtadienį tiesiog paminėsianti kukliai, o didelius vakarėlius su muzikantais paliks 30-mečiui.

„Visokių tų šventimų būna. Bet dabar gal toks etapas, kai norisi daugiausia dėmesio skirti patiems brangiausiems, savo vyrui ir sūnui“, – prasitarė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ieva ir Rolandas Mackevičiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ieva ir Rolandas Mackevičiai

Ieva iki šiol prisimena prieš kelerius metus neįprastai paminėtą gimtadienio šventę, kurią su gera bičiule Diana netikėtai sutiko Milane. Tuomet merginos gyveno ir pagal „Erasmus“ programą studijavo Prancūzijos šiaurėje esančiame Lilyje. Ieškojusios idėjų, kaip smagiai paminėti neeilinę dieną jos spontaniškai nusipirko traukinio bilietus į Italiją ir išvyko pasilinksminti į Milaną.

„Tokie dalykai gyvenime dažnai nesikartoja, ne kasmet ryžčiausi tokiai kelionei. Todėl drąsiai galiu sakyti, jog tai buvo vienas įdomiausiai mano sutiktų gimtadienių“, – kalbėjo I.Mackevičienė.

Tačiau netikėtos išvykos gyvenimo kalendoriuje anaiptol ne vienintelis smagus gimtadienio prisiminimas, kurį šiandien saugo Ieva. Prieš dvejus metus ją kaip reikiant nustebino vyras Rolandas Mackevičius. Tuomet Ieva dar buvo grupės „Pinup Girls“ narė ir drauge su merginomis savo gimtadienio išvakarėse išvyko koncertuoti į Angliją.

„Persicco“ nuotr./„Pinup Girls“ narės Ieva Ambrazaitė, Simona Šermukšnytė ir Viktorija Sutkutė
„Persicco“ nuotr./„Pinup Girls“ narės Viktorija Sutkutė, Ieva Mackevičienė ir Simona Nainė

Grįžusią į Lietuvą ją Rolandas pasitiko namuose, pilnuose pripūstų balionų, ant stalo garavo vakarienė. „Tąkart Rolandas mane kaip reikiant nustebino, visiškai nesitikėjau tokios staigmenos. Maža to, kad namus išpuošė, laukė manęs su dovanomis. Tai buvo pats įsimintiniausias gimtadienis“, – sakė I.Mackevičienė.

Savo vyrą ji vadina slapuku, todėl kaip jis žmoną nustebinti nuspręs šiais metais, Ieva sako net nenutuokianti. Kita vertus, ji sako jokių dovanų nesureikšminanti, svarbiausia laiminga šeima.

Tomo Šimkaus nuotr./Ieva ir Rolandas Mackevičiai su sūnumi Motiejumi
Tomo Šimkaus nuotr./Ieva ir Rolandas Mackevičiai su sūnumi Motiejumi

„Geriausia dovana mums būtų sesytė Motiejui“, – prasitarė ji. Moteris neslepia, jog antras vaikelis judviejų šeimoje su Rolandu – labai laukiamas, šeima jau galvoja apie pagausėjimą.

„Gal dar ne dabar, bet po kelių mėnesių, tai tikrai. Artimiausiu metu norime dar vieno vaiko“, – sakė Ieva.

Pasak jos, visai nesvarbu, ar gims dar vienas berniukas, ar mergaitė, tačiau tiek Ieva, tiek Rolandas norėtų susilaukti dukters. „Man tinka ir berniukai. Galiu turėti nors ir penkis berniukus, tačiau vis tiek norisi ir mergytės. Gal čia kiekvienai mamai taip... Mes su Rolandu net pajuokaujam, kad turėsim turbūt dešimt berniukų ir tik tada gims mergytė. Tiesiog taip atrodo. Bet gal Motiejus turės ir sesę“, – linksmai kalbėjo ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ieva Mackevičienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ieva Mackevičienė

Pati Ieva augo didelėje šeimoje, todėl jai svarbu, kad ši būtų gausi, kad būtų galima jaukiai visiems susėsti prie bendro Kalėdų stalo. „Trys vaikai yra viduriukas, bet kas ten žino – gal bus ir daugiau“, – juokėsi Ieva.

Šiandien ji save vadina šeimos žmogumi. Nebesinori bėgti, skubėti, kasdien koncertuoti skirtinguose miestuose. Nebekyla minčių ir grįžti į grupės veiklą.

„Planus grįžti į „Pinup girls“ tikrai atitolinau. Manau, kad nebegrįšiu. Kai turi vaikų, viskas apsiverčia. Kur ten naktim beprivažinėsi...“ – sakė ji.

Tačiau nepaisant sėslesnio gyvenimo būdo, Ieva nesėdi rankų sudėjusi. Jos darbų grafike užtenka vietos ir vaikui, ir vyrui, ir darbams, ir asmeniniams poreikiams. „Tikrai nesėdžiu namuose ir nekrapštau nosies. Augindama vaikelį metams bėgant vis labiau pradedu suprasti, kas aš pati esu ir ko noriu iš gyvenimo. Vaikas tikrai nėra kliūtis gyventi taip, kaip nori. Reikia susikurti gyvenimą pačiai. Ar aš laiminga? Tikrai taip“, – patikino Ieva.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ieva  Mackevičienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ieva Mackevičienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt