Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

26-ąjį gimtadienį švenčiančią Moniką Račiūnaitę pradžiugino vyro ir sūnaus staigmenos

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Atsibusti nuo mylimo vaiko bučinio, pasimėgauti pusryčiais lovoje, džiaugtis šiltais draugų palinkėjimais… Būtent taip modelis Monika Račiūnaitė pasitinka šiandieną – balandžio 22-ąją jai sukako 26-eri.

„Jaučiuosi nuostabiai! Jau nuo vidurnakčio gaunu gausybę sveikinimų ir gražių palinkėjimų! Aleksandras taip pat lepina jau nuo pat ryto – gavau pusryčius į lovą, pasimėgavimą grožio procedūromis“, – Žmonės.lt sakė puikiai nusiteikusi M.Račiūnaitė.

Pustrečių metų sūnus Mykolas Monikai gimtadienio proga iš pat ryto „įteikė“ bučinį. „Gerai nuteikė visai dienai“, – juokėsi pašnekovė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Račiūnaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Račiūnaitė

Vakare ji kartu su vyru ir artimiausiais draugais eis kur nors į miestą jaukiai pavakarieniauti ir kiek pasilinksminti. „Pati gimtadienių tikrai nesureikšminu, bet draugai tikrai neleidžia, kad jis taip tyliai praeitų“, – šypteli Monika.

Galiu drąsiai sakyti, kad esu labai laiminga...

Paklausta, kokias mintis jai kelia jau 26-asis gimtadienis, mergina teigė, kad bėgančių metų nebijo ir kiekvienas gyvenimo tarpsnis jai atrodo įdomus ir vertingas.

„Man kiekvieni metai atrodo turintys savo žavesio, todėl tikrai nesijaudinu, kad jie bėga – į gimtadienį žiūriu pozityviai“, – patikina ji. O kaip gali būti kitaip? Juk būtent per gimtadienį pasijunta, kiek turi gerų draugų ir artimųjų, kurie tavęs nepamiršta, sveikina, apkabina. Džiaugiuosi, kad juos visus turiu, kad sukūriau savo pačios šeimą – galiu drąsiai sakyti, kad esu labai laiminga...“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt