Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

25-ąjį gimtadienį švenčianti Irūna Puzaraitė: „Galvoje kirba mintis kurti šeimą“

Irūna Puzaraitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Irūna Puzaraitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkei, televizijos laidų vedėjai Irūnai Puzaraitei ketvirtadienį suėjo 25-eri. Tačiau nors sukaktis ir neeilinė, paminėti gimtadienį it bitutei besisukančiai Irūnai trukdo darbai: ryte – filmavimai, vakare – koncertas, o ir savaitgalį puotos iškelti nepavyks, mat drauge su scenos kolega Mariumi Jampolskiu ji gastroliuos Švedijoje. Bet nosies dainininkė nenukabina – girdėjo, į Lietuvą grįš užsienin išvažiavę draugai, tai vėliau kada kartu šia proga pasilinksmins.

Žmonės.lt I.Puzaraitė papasakojo apie gimtadienio planus. „Nuo ankstyvo ryto vyks šou „Dainuok mano dainą“ filmavimo darbai, o vėliau važiuosiu į Ukmergę, kur lauks Mariaus ir Irūnos dueto fanai – bus koncertas. Net savaitgalį švęsti nepavyks – būsiu Švedijoje. Bet girdėjau gandų, kad į Lietuvą greitai grįš keturi draugai – tikiuosi rasti jiems laiko, nes jie nori mane pasveikinti“, - atskleidė.

Ir nors atrodytų, kad savo šventės mergina nesureikšmina, yra priešingai: „Nuo dešimties metų gimtadienį švenčiu kasmet. Man labai patinka šita šventė! Taigi jei nepavyksta paminėti tikrąją dieną, tada kitą diena atšvenčiu. Dažniausiai susėdame su šeima. Mama padaro vakarienę, gyvai pasveikina patys artimiausi žmonės. Tai kaip tradicija.“

Ar rūpi Irūnai, kas ką padovanos? „Nelabai moku priimti dovanas – visąlaik jaučiuosi skolinga. Turiu tokį keistą bruožą... Tačiau tie, kas mane sveikina, žino, kad mėgstu praktiškas dovanas, kurias galima panaudoti“, - tikina. Antai šįmet ji labai norėjo gitaros, bet jau gavo ją per Kalėdas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė

Dabar I.Puzaraitei – vos 25-eri, bet jos vardą žino, rodos, visa Lietuva. Koks gi tas jos sėkmės receptas? „Turbūt reikia labai mylėti tai, ką darai, ir tikėti savimi. Žinoma, reikia būti nuoširdžiam, nes žmonės labai greitai atsirenka, kas nuoširdus ir kas ne“, - svarsto mergina.

Ar bijo ji bėgančio laiko? „Aišku, galvoje kirba mintis kurti šeimą, bet reikia turėti, su kuo ją kurti. Jeigu taip ir atsitiktų, šiandien tam būčiau pasiruošusi. Tai – gražūs planai... O kalbant apie karjerą... Jei kažkas dabar pasakytų „stop“ ir tektų viską palikti, kaip yra, jau turėčiau užtektinai ką papasakoti vaikams. Per tą laiką įvyko visko“, - kalba dainininkė.

Paklausta, ko palinkėtų sau šio gimtadienio proga, atlikėja ilgai nesvarstė: „Šią akimirką esu labai laiminga ir, ko gero, man nieko netrūksta. Tik kartais reikia nepamiršti skirti vieną dieną visiškai sau. Taigi ir norėčiau sau palinkėti rasti laiko sau.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt