Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

25-ąjį gimtadienį švenčiančios Vaidos Skaisgirės planuose – karjera ir šeimos pagausėjimas

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu
„Singing fish“ nuotr. / Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienį Vaidai Skaisgirei suėjo 25-eri. Tačiau gražios sukakties viešųjų ryšių specialistė ir laidų vedėja per daug nesureikšmina. „Tai tiesiog graži eilinė darbinga diena, paįvairinta gėlėmis ir sveikinimais. Gimtadienis man nėra ypatinga šventė – ši diena labiau skirta apmąstymams ir pasikalbėjimui pačiai su savimi“, – sakė ji.

Lapkričio 18-ąją gimusi V.Skaisgirė tądien visuomet pagalvojanti, kas svarbaus įvyko praėjusiais metais, apsvarsto, ką norėtų nuveikti naujais. Todėl gimtadienį ji vadina lyg atsvaros tašku metuose, proga susidėlioti asmeninius tikslus.

„Kai pati tapau mama, gimtadieniai man įgavo visai kitą prasmę. Dabar visuomet skubu paskambinti mamai pirmiau, nei ji man. Noriu padėkoti jai už gyvybę ir suteiktą galimybę gyventi taip, kaip gyvenu. Man šiandien svarbiausia – šeima ir darbai. Jokių fejerverkų nesinori“, – Žmonės.lt kalbėjo V.Skaisgirė.

Imanto Boiko nuotr./Vaida Skaisgirė
Imanto Boiko nuotr./Vaida Skaisgirė

Grandiozinio vakarėlio ji šiemet neplanuoja. Planus sujaukė ir iki vėlyvo vakaro truksiantys darbai, be to, kaip sako, ir nuotaika ne ta. „Gal pašvęsime savaitgalį. Ir tai nebent spontaniškai. Nors... kaip patirtis rodo, tie spontaniški sprendimai dažniausiai būna patys smagiausi“, – kalbėjo pašnekovė.

Jau iš pat ryto Vaidą suskubo pasveikinti du patys mylimiausi vyrai – vyras Rolandas Skaisgirys ir beveik trejų metų sūnus Atas.

„Mūsų šeimoje nėra tų saldžių dalykų, kaip pusryčiai į lovą ar didžiulės gėlių puokštės. Daug svarbiau gražus, nuoširdus žodis, gestas, žvilgsnis. O dovanų gavau visko“, – juokėsi V.Skaisgirė.

Ją nustebino ir sūnaus Ato staigmena. Iš pat ryto berniukas mamai sudainavo gimtadienio dainą. 

Asmeninio albumo nuotr./Rolandas ir Vaida Skaisgiriai su sūnumi Atu
Asmeninio albumo nuotr./Rolandas ir Vaida Skaisgiriai su sūnumi Atu

Gal Skaisgiriai svarsto ir apie šeimos pagausėjimą? „Kol kas dar ne. Norisi vaikui leisti pasidžiaugti vienturčio padėtimi. Nesakau, kad to išvis planuose nėra. Yra, tik gal dar trupučiuką trupučiuką vėliau“, – kalbėjo V.Skaisgirė.

Kitais metais pati V.Skaisgirė linki daugiau laiko sau. Jos planuose – nauji projektai, taip pat galimybė atidėti visus darbus ir mėnesiui išvykti su vyru pailsėti į egzotiškus kraštus.

Dar vienas dalykas, kuris pašnekovei itin svarbus – atrasti savyje kantrybės ir ryžto įgyvendinti tai, ko jai palinkėjo draugai ir artimieji. „Gal skamba banaliai, tačiau noriu, kad visi palinkėjimai išsipildytų“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida Skaisgirė apie įvykius Paryžiuje: „Raginimai „iššaudyti visus babajus“ – nenormalūs“

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidos Skaisgirės atostogos Izraelyje: rekomenduoja tiems, kam nepatinka „viskas įskaičiuota“​

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt