Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

178 cm Neringa Šiaudikytė sveria 63 kg: „Valgau skaniai, tik riboju kiekį“

Neringa Šiaudikytė Turkijoje
Asmeninio albumo nuotr. / Neringa Šiaudikytė Turkijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „Naujos pupytės“ narė, atlikėja Neringa Šiaudikytė jau pasiruošusi paplūdimio sezonui. 178 centimetrų ūgio mergina sveria 63 kilogramus ir kruopščiai rūpinasi savo kūno formomis. Penkis kartus per savaitę ji lankosi sporto klube, laikosi nustatyto mitybos plano.

Ji renkasi sveikus produktus, valgo penkis kartus per dieną, kas tris valandas. Maistą Neringa gamina pati, iš vakaro pasiruošia kitai dienai. Dažniausiai ant jos pietų stalo galima rasti ryžių, kuriuos valgo su ant grotelių kepta vištiena arba žuvimi. „Nieko ypatingo, paprasta, tačiau veiksminga sportininkų dieta“, – šypteli ji.

Kelis mėnesius Neringa buvo nusprendusi nevalgyti mėsos, tačiau supratusi, kad organizmui trūksta energijos, vėl grįžo prie senų įpročių. „Pabandžiau būti vegetare, bet supratau, kad tai ne man. Nesistengiu niekam nieko įrodinėti, jei noriu mėsos, tai ir valgau. Svarbu tinkamai ją paruošti, naudoti kuo mažiau riebalų“, – pasakoja atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė Turkijoje
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė Turkijoje

Jos šaldytuve visuomet galima rasti įvairių žalumynų, daržovių, iš kurių eksperimentuodama Neringa dažnai gamina įvairias salotas.  „Valgau skaniai, tačiau riboju kiekį. Ko tikrai atsisakau, tai mėsainių, kebabų, bandelių, baltos duonos. Nesveikas maistas ne man“, – sako ji.

Nepaisant to, Neringa sako meluotų, jei sakytų, kad retsykiais į savo valgiaraštį neįtraukia saldžių nuodėmių. „Negaliu sakyti, kad neleidžiu sau nieko. Būna, ir šokolado suvalgau, ir picą kokią sukertu. Nesistengiu savęs prievartauti. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą kiekį“, – įsitikinusi ji.

Pasak jos, griežtai atsisakyti šokolado, jei jo labai norisi – neverta, tačiau reiktų rinktis naudingesnį – juodą, ir suvalgyti porą gabaliukų, o ne visą plytelę, jei norisi picos – vertėtų užsisakyti ne didelę, o mažą ar net vaikišką porciją. „Dažnai toks noras yra psichologinis, norisi tik kelių kąsnių, o visą porciją būna net sunku įveikti“, – mintimis dalijasi Neringa.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Šiaudikytė

Šiuo metu ji neturi tikslo atsikratyti papildomų kilogramų, jai svarbiausia – išlaikyti dabartinį svorį ir jaustis fiziškai stipriai, sportiškai. „Praėjusiais metais labai kankinausi, mažai valgiau, reikėjo numesti daug svorio. Dabar į viską žiūriu paprasčiau. Juk organizmui reikia energijos. Gyvenu labai aktyviai, daug sportuoju, šoku, vaidinu ir dainuoju. Juk negaliu būti gyva vien vandeniu“, – sako Neringa.

63 kilogramai – ne pats mažiausias atlikėjos svoris. Būdama 17 metų ji svėrė 58 kilogramus. Tuo tarpu didžiausias skaičius, kokį ji išvydo užlipusi ant svarstyklių, buvo 69 kilogramai. „Esu aukšta, tačiau man visi riebaliukai kaupiasi viršutinėje kūno dalyje. Tikrai labai negražiai atrodžiau... Tokia tikrai labai gerai pavalgiusi“, – prisimena Neringa.

Nepaisant to, ji sako kilogramų per daug nesureikšminanti, daug svarbiau kūno apimtys. „Būna, kad kelnės tampa akivaizdžiai per ankštos, tačiau užlipus ant svarstyklių didelio pokyčio nematyti. Bet bet kokiu atveju tie kilogramai dažniausiai atitinka išvaizdą“, – juokiasi ji.

Jei reikia greitai atsikratyti kelių kilogramų ir žūtbūt sumažinti kūno apimtis, Neringa vieną dieną laikosi vadinamos bado dietos, kai valgo tik salotas arba agurką be žievės. Pasak jos, tokia „duobė“ – labai gerai iškrova organizmui, kurią profilaktiškai reikia praktikuoti. „Leidžiu pailsėti organizmui nuo maisto. Tik gal dabar, kai toks pereinamas oras, nesinori rizikuoti, nenoriu susirgti. Bet kai sušils, praktikuosiu tai dažniau“, – sako ji.

Dariaus Gražio nuotr./Neringa Šiaudikytė
Dariaus Gražio nuotr./Neringa Šiaudikytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt