Aktorius Willas Smithas ypatinga proga uždainavo: „Tai yra ugnis!“

Willas Smithas 2017 ir 2006 metais
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-17 08:59
Princas Ali jau čia – ir jo draugas džinas padeda jam užkariauti princesės širdį.

Kino gerbėjų pamėgta daina iš originalios 1992-ųjų metų animacinės juostos „Aladinas“ įgauna daugiau pompastikos ir detalių netrukus kinuose pasirodysiančiame vaidybiniame filmo perdirbinyje, kuriame Holivudo žvaigždė Willas Smithas, kaip stebuklingas džinas, suteikia tris norus aktoriaus Mena Massoud įkūnijamam Aladinui.

Aladino pirmasis noras yra tapti princu, kad galėtų susituokti su gražia princese Džasmina, kurios vaidmenį atlieka scenos pažiba Naomi Scott. Džinas įvykdo norą paversdamas Aladiną princu Ali ir naujasis filmo reklaminis vaizdo įrašas parodo, kokį spektaklį džinas sukuria naujajam princui.

Įraše, kol M. Massound joja ant milžiniško dramblio, W. Smithas uždainuoja populiariąją dainą skirtą N. Scott bei jos patikimai tarnaitei Dalijai, kurios vaidmenį atlieka Nasim Pedrad.

Vaizdo klipas:

Nors animacinės juostos „Aladinas“ gerbėjai iš pradžių skeptiškai vertino W. Smitho džino vaidmenyje, kuris atrodė labiau panašus į save, o ne mėlynąjį džiną, kurį originale įgarsino Robinas Williamsas, bet filmo anonsas parodo, kad W. Smithas tam tikrose scenose pakeis kūno spalvą.

Aktorius W. Smithas neseniai pasidalino savo nuomone apie galutinę filmo versiją.

„Aš ką tik pažiūrėjau galutinę Aladino versiją! Tai yra ugnis, aš esu priblokštas! Aš negaliu sulaukti kada jūs visi tai pamatysime. Bet, kol kas... Štai pilnas anonsas“, – pasidalijo aktorius W. Smith savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje.

Režisieriaus Guy Ritchie („Šerlokas Holmsas“) filmo „Aladinas“ perdirbinyje, vaizdo įraše matomą išgalvotą Agrabaho miestą įkvėpė skirtingi pasaulio kraštai, įskaitant Artimuosius Rytus, Indiją bei Kiniją. Dar įdomiau, jog naujojo filmo scenarijui didžiulį poveikį padarė ne tik originalus 1992-ųjų animacinis filmas, bet ir klasikinis arabų folkloras iš knygos „Tūkstantis ir viena naktis“.

Kino studijos „Disney“ nuotykių komedija „Aladinas“ kinuose nuo gegužės 24 d.

Filmo anonsas: 

Temos:

Naujiena Kinas

Naujausi straipsniai