Aktorius Vladas Bagdonas susituokė su baltarusių teatro kritike Jelena Liopo

Vladas Bagdonas ir Jelena Liopo / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-21 16:43
Legendinis kino ir teatro aktorius Vladas Bagdonas (71) vedė trečiąjį kartą. Lapkričio 21-ąją jis ir jo išrinktoji – baltarusių teatro kritikė Jelena Liopo (62) sumainė vestuvinius žiedus.

Kaip praneša portalas delfi.lt, pora susituokė šeštadienį Vilniaus santuokų rūmuose.

Šių metų sausį žurnalui „Legendos“ V.Bagdonas pasakojo, kad Jelena į jo gyvenimą atkeliavo sunkiausiu metu. Pora bendrauja jau 15 metų.

„Ji man labai padėjo tada, kai buvo sunkiausi gyvenimo momentai. Nors atrodau vienišius, mažai bendraujantis, nuo žiniasklaidos besišalinantis, vienam gyventi būtų labai liūdna. Ypač, kai ateina vakarai... niūrūs lapkričio vakarai, kai vienas būdamas norėtum tik nusišauti“, – tuomet pasakojo jis.

V.Bagdonas juokėsi, kad J.Liopo – jo kūrybos gerbėja. Tiesa, pažinusi jį kaip asmenybę, tapo daug kritiškesnė.

„Taip, kadaise buvo. Ji ir dabar gerbia, bet jau daug kritiškiau žiūri į tai, ką darau, pataria: to geriau nedaryk, geriau taip padaryk... Neseniai Breste buvo mano pasirodymas – prašė valandą ir dvidešimt minučių pakoncertuoti, pakalbėti, o vakaras užsitęsė dvi su puse valandos. Nė vienas žiūrovas neišėjo iš salės, bet draugė paskui priekaištavo, kad per ilgai apie kažką pasakojau, gal ne viskas žmonėms buvo įdomu... Na, kuri moteris neauklėja savo vyro“, – juokėsi aktorius.

Vladas Bagdonas/ Asmeninio albumo nuotr.
Vladas Bagdonas/ Asmeninio albumo nuotr.

Iš pirmosios santuokos su buvusia žmona Dalia V.Bagdonas turi dukrą Moniką, o iš antrosios santuokos su Rūta Vanagaite – sūnų Juozapą.

V.Bagdonas šypsosi, kad su buvusia žmona Dalia sutaria iki šiol. „Buvusi, nebuvusi... Nėra buvusių sutuoktinių“, – žurnalui „Legendos“ sakė jis.

Vyras pasakojo, kad buvusiai žmonai padeda ir finansiškai.

„Mano pirmoji žmona apskritai gauna apie 300 eurų pensiją, dar ir ligos ją užpuolė, ir keturių kambarių butą Fabijoniškėse, kurį po skyrybų palikau jai ir dukrai, sunku išlaikyti. Parama tikrai reikalinga“, – teigė V.Bagdonas.

Naujausi straipsniai