Aktorius Valentinas Krulikovskis scenoje pasirodė persirengęs moterimi – vaidino Janis Joplin

Valentinas Krulikovskis / Luko Kodžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-17 16:54
Rusų dramos teatro aktorius Valentinas Krulikovskis „Muzikinėje kaukėje“ taps dainininke Janis Joplin. Tai pirmasis vyro virsmas į moterį šiame projekte. „Panašu, kad tai sunkiausia užduotis iš visų įsikūnijimų, kuriuos man teko atlikti“, – prisipažins Valentinas.

Šioje „Muzikinės kaukės“ laidoje paaiškės, kurie keturi iš dešimties dalyvių pateks į žiūrimiausio BTV šou finalą. „Norėčiau patekti į finalą, bet manau, kad nepateksiu“, – paklaustas apie galimybes tapti penktojo sezono finalininku laidoje sakys V.Krulikovskis.

Tiesa, tarp projekto dalyvių – itin mažas taškų skirtumas, tad visi turi vienodus šansus Kūčių vakarą, „Muzikinės kaukės“ finalinėje laidoje kautis dėl šou nugalėtojo vardo. Ir šį šeštadienio vakarą pasirodymus vertins atsinaujinusi „Muzikinės kaukės“ komisija – dainininkė ir aktorė Inga Valinskienė, režisierius Vytenis Pauliukaitis, laidų vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė ir dainininkas Vaidas Baumila, kurie aktoriui Valentinui Krulikovskiui negailės gerų žodžių.

Luko Kodžio nuotr.
Luko Kodžio nuotr.

„Jūs tik dar kartą įrodėte, kad esate labai geras aktorius, aš būtinai jus pasižiūrėsiu teatro scenoje. Mano supratimu, tai ką jūs čia dainavote buvo labai stipru ir labai panašu į Janis Joplin“, – V.Krulikovskio įsikūnijimą vertins Inga Valinskienė.

„Janis Joplin buvo rūkorė, ji daug gėrė. Tuo mūsų stereotipiniu supratimu ji buvo labai vyriška. Tu gal kiek per daug stengeisi vaidinti moterį, kažkuriais momentais. O šiaip, Janis Joplin buvo kuoktelėjusi ir tu tą labai gerai pagavai“, – laidoje sakys Vaidas Baumila.

Šį šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ netrūks ir kitų įspūdingų virsmų. Arvydas Vilčinskas įkūnys Simoną Donskovą, Vytenis Kaluškevičius – komisijos kėdėje sėdintį Vaidą Baumilą, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė taps dainininke C. C. Catch, Tadas Juodsnukis – Vytautu Kernagiu, Anžela Adamovič – Christina Aguilera. Rūta Ščiogolevaitė įkūnys rusų dainininkę Alioną Apiną, Karolina Juškaitė-Carol – Dimą Šavrovą, Tadas Rimgaila – Bryaną Adamsą, Valentinas Krulikovskis taps Janis Joplin, Donata Gutauskienė-Laisva – Eurika Masyte.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai