Aktorius Tomas Cruise'as filmuosis kosmose

Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: BNS, Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-07 17:03
Aktorius Tomas Cruise‘as ruošiasi neeiliniam darbui. NASA patvirtino, kad jis filmuosis kosmose. Projekto iniciatoriai sako, jog tai – ambicingas planas.

Filme „Asai“ naikintuvo piloto vaidmenį sukūręs aktorius šįkart skris filmuotis Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS), antradienį paskelbė NASA. Amerikiečių kosmoso agentūros direktorius Jimas Bridenstine'as socialiniame tinkle „Twitter“ patvirtino naujienas ir sakė, jog labai džiaugiasi, kad šis filmas „įkvėps naują inžinierių ir mokslininkų kartą“ dirbti dėl kosminių kelionių.

Apie pramogų verslą rašanti interneto svetainė „Deadline Hollywood“ savaitgalį pirmoji pranešė apie pasklidusias kalbas, kad T.Cruise'as filmuosis kosmose, ir pridūrė, kad su šiuo projektu susijusi technologijų magnato Elono Musko bendrovė „SpaceX“. Vėliau šį mėnesį „SpaceX“ turi nuskraidinti į kosmosą astronautų – tai būtų pirmas toks skrydis iš JAV teritorijos beveik per dešimtmetį. Erdvėlaivis „Crew Dragon“ turės susijungti su TKS. E.Muskas ir „SpaceX“ dar nepatvirtino savo dalyvavimo statant būsimą T. Cruise'o filmą, bet E.Muskas atsakė į J.Bridenstine'o tviterio žinutę ir parašė, kad projektas „turėtų būti labai smagus“.

Tomas Cruise'as/„Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Tomas Cruise'as/„Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.

„Deadline Hollywood“ rašė, kad daug detalių apie šį kino projektą nežinoma, bet nurodė, kad jis nepriklauso itin populiariai T.Cruise'o franšizei „Neįmanoma misija“ (Mission: Impossible). Septintasis šios serijos filmas turi būti išleistas kitais metais; jo kūrimas vėluoja dėl koronaviruso pandemijos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai