Aktorius Stevenas Seagalas pareiškė norįs gauti Rusijos pilietybę

Vladimiras Putinas ir Stevenas Seagalas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-14 08:19
JAV aktorius Stevenas Seagalas trečiadienį pareiškė norįs gauti Rusijos pilietybę, kad galėtų susitikinėti su savo draugais iš šios šalies.

Holivudo žvaigždė ir kovinių filmų herojus šį komentarą išsakė atvykęs į Rusijos Tolimųjų Rytų regiono Sachalino saloje vykstantį kino festivalį. Jis neatmetė galimybės, kad greitai gaus Rusijos pilietybę.

„Manau, kad Rusijos pilietybė jau kažkur netoliese. Labai norėčiau keletą mėnesių per metus praleisti Rusijoje su savo draugais. Šie žmonės manęs čia laukia ir myli mane“, – pareiškė Stevenas Seagalas žurnalistams, pasitikusiems jį viešbučio vestibiulyje Južno Sachalinsko mieste.

Aktorius pažymėjo, kad jam patinka Rusija. Paklaustas, ar gandai apie jo susidomėjimą kurti verslą atokioje Sachalino saloje yra tikri, Stevenas Seagalas pareiškė, kad Sachalinas „turi labai gerą potencialą užsiimti verslu“ ir yra netoli Japonijos, o tai jam atrodo ypač patrauklu.

Holivudo žvaigždė aplankys tarptautinį Sachalino kino festivalį „Pasaulio pakraštys, kuris vyksta rugsėjo 9–17 dienomis.

Rytų kovų menų meistras sakė, kad saloje bus iki rugsėjo 17-osios. Jis pridūrė, kad savo vizito programos kol kas dar nežino, bet tikisi gauti informacijos iš organizatorių. Stevenas Seagalas tvirtino „būtinai aplankysiąs visas jam pasiūlytas vietas“.

Žymų amerikiečių aktorių, prodiuserį, scenaristą, režisierių, muzikantą ir kovos menų meistrą į šią salą atvykti pakvietė Sachalino gubernatorius.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai