Aktorius Sigitas Račkys: „Savęs nevaidinu – aš juk gražesnis”

Sigitas Račkys / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsus Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius bei režisierius Sigitas Račkys neseniai buvo pakviestas nusifilmuoti LNK detektyviniame seriale „Kriminalistai”. Čia jis turėjo suvaidinti ne ką kita, o save – režisierių. Tačiau S.Račkys šypsosi, kad personažui mažai ką atidavė iš savęs – labiau kopijavo vieną kolegų.

LNK laidoje „Dviračio šou” įvairius nuotaikingus personažus kuriantis S.Račkys šįkart televizijoje bus ypač įtaigus, nes prieš kameras vaidins filmų režisierių.

„Aišku, savęs nevaidini. Pats juk gražesnis – „Čia ne aš, taip nesielgiu“... Tačiau prisipažinsiu, kad vaidindamas „Kriminalistuose“ turėjau vieną Lietuvos režisierių omeny. Keli aktoriai atspėjo, kurį. Įdomu, ar žiūrovai pažins“, – juokiasi S.Račkys.

Aktoriaus personažas seriale – rėksnys, cholerikas. S.Račkys leidžia savo herojui į valias pravėdinti plaučius. Tiesa, nesigina, kad balsą ir pats nesidrovi pakelti ką nors režisuodamas tikrovėje. „O kaip gi kitaip – jeigu nerėksi, nieko nebus. Kai velnių duoti reikia – tai ir duodi!” – sako S.Račkys.

Kam šįkart klius nuo jo veikėjo ir kodėl S.Račkio įkūnytas režisierius patirs isterijos priepuolį – paaiškės jau šeštadienį, 22 val. naujausioje lietuvių detektyvo „Kriminalistai“ serijoje per LNK.

Skaitykite daugiau