Aktorius Šarūnas Banevičius įsigijo smauglį Slieką – žmonos reakcija: „Dabar namie du smaugliai“

Šarūnas Banevičius su smaugliu Slieku / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-07 11:24
TV3 eteryje rugsėjį pasirodysiančiame komiškame seriale „Bruto ir Neto“ vieną pagrindinių vaidmenų kuriantis aktorius Šarūnas Banevičius savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ džiugiai paskelbė namuose turintis naują, neįprastą, šaltakraujį augintinį – smauglį.

„Kiekvienas turi svajonę: turėti šunį, katę, žiurkėną ar vaiką. Mano svajonė buvo tiesiog turėti smauglį. Pagaliau aš jį turiu! Žmonos reakcija, manau, visiems aiški. Dabar namie turiu du smauglius!“ – prie asmeninių nuotraukų linksmai rašo jis. Savo numylėtiniui aktorius davė ir neįprastą vardą – pavadino jį Slieku.

Smaugliai gali užaugti net iki penkių metrų ilgio. Dažnam jie kelia ne itin malonias asociacijas, tačiau pamačius aktoriaus nuotraukas, tampa akivaizdu, kad su nauju augintiniu jis sutaria puikiai – glaustosi, kartu skaito Čarlzo Bukovskio romaną „Moterys“ ir dalinasi dienos įspūdžiais.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

TV3 laidos „Ta proga“ vedėjas Š.Banevičius sako, kad nuo vaikystės žavėjosi ropliais. „Pamenu, kartą kaime dviračiu važiavau pirkti cukraus ir sausainių. Grįždamas atgal pamačiau ant kelio gulintį žaltį. Pabaksnojau pagaliuku – negyvas. Labai nuliūdau, todėl žaltys mano delne parkeliavo namo ir buvo palaidotas tarp obelų, po akmeniu“, – pasakoja aktorius, tačiau neduoda suprasti, ar jis juokauja ar kalba rimtai.

Kaip liudija žinomo teatro ir televizijos aktoriaus patirtis, namuose laikyti roplį visai nesudėtinga. Š.Banevičius įsigijo terariumą, jame įtaisė apšvietimą ir šildymo įrangą. Terariume gyvenantiems smaugliams svarbiausia tinkama šiluma ir drėgmė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„Mano Sliekas mėgsta vandenį, todėl retkarčiais leidžiu jam išsimaudyti šiltoje vonioje. Nors savo roplį meiliai laikau rankose, kartu į vonią su juo nelipčiau. Na, bent jau dabar“, – juokiasi jis.

Ropliams reikia ramybės ir pagarbos, jie – itin protingi gyvūnai. Nors smaugliai ir negirdi, būnant greta jų negalima rėkauti ar daryti staigių judesių. Visos gyvatės turi stiprų medžiotojo refleksą, tad kiekvienas neatsargus veiksmas gali išprovokuoti jų savigynos instinktą.

Tiesa, Š.Banevičius tikina, kad jis pats – labai meilus ir rūpestingas smauglio šeimininkas. „Bet vis mąstau, kad mūsų su žmona katė Dušytė yra protingesnė ir už smauglį. Tokia išmintinga, kartais sėdi priešais terariumą, žiūrį į smauglį ir nežinia ką galvoja…“, – apie savo kasdienybę pasakoja aktorius.

Š.Banevičius šiuo metu filmuojasi intriguojančioje TV3 rudenio premjeroje – kriminalinėje komedijoje „Bruto ir Neto“. Kas rūpinasi jo augintiniais – kate ir smaugliu – kai aktorius ilgas valandas pluša filmavimo aikštelėje? Aktorius tikina, kad jiedu su žmona sklandžiai suderina savo darbų grafikus su mylimų augintinių priežiūra – gyvūnai vienatvės nejaučia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai