Aktorius Ryanas Goslingas kelis kartus atsisakė seksualiausio metų vyro titulo

Ryanas Goslingas / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Milijonų moterų dievinamas aktorius Ryanas Goslingas (34 m.) visai nenori seksualiausio pasaulio vyro titulo, kurį jau kelis kartus jam suteikti norėjo žurnalas „People“.

Kiekvienais metais žurnalas „People“ renka seksualiausią pasaulio vyrą, o šis titulas nėra suteikiamas be jo pačio žinios – išrinktas vyras privalo dalyvauti viršelio fotosesijoje, duoti interviu. Vis tik Ryano Goslingo, kuris rugsėjį su mylimąja Eva Mendes susilaukė dukters Esmeraldos, tokie titulai visai nedomina ir jis jau kelis kartus atsisakė „People“ pasiūlymo.

„Jie jau bandė jam šį titulą suteikti kelis kartus, ypač 2011-aisiais, kada buvo jo didieji šlovės metai. Bet jis vis atsisako to pasiūlymo“, – „The Wrap“ sakė šaltinis iš aktoriaus aplinkos.

Žmonės.lt primena, kad 2011-aisiais seksualiausiu pasaulio vyru „People“ paskelbė aktorių Bradley Cooperį.

Žurnalo „People“ atstovai neslepia, kad norėtų kada nors Ryaną Goslingą paskelbti seksualiausiu metų vyru, bet neigia kalbas, esą šių metų seksualiausiu vyru paskelbtas Chrisas Hemsworthas nebuvo pirmas jų pasirinkimas ir šį titulą gavo tik dėl to, kad Ryanas Goslingas jo nenorėjo.

„Nors laukiu dienos, kada Ryanas Goslingas bus paskelbtas seksualiausiu pasaulio vyru, šie metai buvo ne jo. Chrisas Hemsworthas šiais metais buvo mūsų pirmas ir vienintelis pasirinkimas. Jeigu norite sužinoti kodėl, tiesiog pažiūrėkite į jį. Aš rimtai“, – sakė „People“ redaktorė Jess Cagle.

Seksualiausiu 2014-ųjų vyru paskelbtas aktorius Chrisas Hemsworthas (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau